Rm 604 Bldg negende Yinxingyuan District 518054 Shenzhen China van Zuidenrd Nanshan
Thuis ProductenNaakte Optische Vezel

De Naakte Optische Vezel van SM G652D G657A1 MM. 50/125 voor ODTR-Industriële Lanceringskabel

De Naakte Optische Vezel van SM G652D G657A1 MM. 50/125 voor ODTR-Industriële Lanceringskabel

    • SM G652D G657A1 Bare Optical Fiber MM 50 / 125 For ODTR Launch Cable Industrial
    • SM G652D G657A1 Bare Optical Fiber MM 50 / 125 For ODTR Launch Cable Industrial
    • SM G652D G657A1 Bare Optical Fiber MM 50 / 125 For ODTR Launch Cable Industrial
  • SM G652D G657A1 Bare Optical Fiber MM 50 / 125 For ODTR Launch Cable Industrial

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: China
    Merknaam: HICORPWELL
    Certificering: IEC 60794-2-10/11
    Modelnummer: G652D

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 25.2KM per km
    Prijs: negotiation
    Verpakking Details: 25km/Reel of 54.4KM per spoel, pakken dan in een kartondoos in voor 6 spoelenvezels
    Betalingscondities: Western Union, L/C, T/T
    Levering vermogen: 1000KM PER MAAND
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Type vezel: G652D Paintcoatkleur: Geel, blauwe Aqua, of anderen
    Kabeldoel: De Kabel van ODTR of van FO 1310nm: 0.36-0.22 dB/Km
    1550nm: 0.5-0.4 dB/Km certificaat: CEI 60794-2-10/11

     MM. van SM G652D G657A1 50/125 62.5/125 Strakke Naakte Kabel van de Vezelotdr Lancering

     

    Voor geïnstalleerde spanwijdten, die vereist OTDR aan de spanwijdte in onderzoek een hybride flardkoord verbinden.

     

    Het meeste OTDRs heeft een intern ultra fysiek sferisch poetsmiddel van contact(upc),

     

    maar sommige bezinning-gevoelige systemen gebruiken het hoekige fysieke poetsmiddel van contact(apc).

     

     


    Er zijn twee methodes om een vezel te eindigen.

     

     

    De eerste methode gebruikt een naakt-vezeladapter, whichconsists van een stoplichaam dat grepen de vezel om te zijn

     

    getest. Het ontwerp van de naakt-vezeladapter is dusdanig dat de vezel volledig door kan overgaan

     

    het adapterlichaam en beschadigt de optische haven. Wegens dit, moet de barefiberadapter nooit zijn

     

    rechtstreeks aangesloten aan OTDR.Instead, zou de adapter met een het korte flard koord en koppelen moeten worden gebruikt

     

    adapterkoker om schade van de haven van OTDR te isoleren.
     

    De tweede methode gebruikt een vlecht met een opnieuw te gebruiken mechanische las, die het gemakkelijke koppelen van toestaat

     

    de vezels die met OTDR moeten worden getest. De opnieuw te gebruiken mechanische las van Norland is gebruikt voor

     

    decennia voor het testen van naakte vezels.

     

    Het kenmerkt een glaslichaam dat houdt en intern twee vezels richt.

     

    De las is filledwith een r.i-aanpassingsvloeistof om bezinningen te verminderen.

     

    Om de verbinding, strook te maken en allebei van de te testen vezels te splijten,

     

    dan neem en centreer allebei in de mechanische las op om de beëindiging te voltooien.

     

     

    De Naakte Optische Vezel van SM G652D G657A1 MM. 50/125 voor ODTR-Industriële Lanceringskabel

     

      

    Contactgegevens
    Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

    Contactpersoon: Hicorpwell

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten