Thuis ProductenOptische vezelkabel

LC UPC G652 G657 Vezel Optische Vlecht, Koord van het de Vezel het Optische Flard van Sc van OM1 OM2 OM3

Certificaat
China Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd certificaten
China Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd certificaten
Klantenoverzichten
Werkelijk tevreden! Alles is ontvangen en ingepakt intact. Goede kwaliteit, goede stijl, hoge kostenprestaties, geschikte levering van verkoper.

—— Peter Moles van India

Deze uitrusting bevat vele verschillende hulpmiddelen met goede kwaliteit, en het is makkelijk te gebruiken. Bovendien houd ik van hun gunstige prijs, is het puchasing de moeite waard.

—— Alfie Taylor van Singapore

Ik kocht dingen meerdere keren van dit Web, Hun optica en kabels al werk volkomen, zodat denk ik ik sommige ordedingen kon proberen dit keer.

—— Putten van de V.S.

Ik ben online Chatten Nu

LC UPC G652 G657 Vezel Optische Vlecht, Koord van het de Vezel het Optische Flard van Sc van OM1 OM2 OM3

LC UPC G652 G657 Vezel Optische Vlecht, Koord van het de Vezel het Optische Flard van Sc van OM1 OM2 OM3
LC UPC G652 G657 Fiber Optical Pigtail , OM1 OM2 OM3 SC Fiber Optic Patch Cord
LC UPC G652 G657 Vezel Optische Vlecht, Koord van het de Vezel het Optische Flard van Sc van OM1 OM2 OM3 LC UPC G652 G657 Vezel Optische Vlecht, Koord van het de Vezel het Optische Flard van Sc van OM1 OM2 OM3 LC UPC G652 G657 Vezel Optische Vlecht, Koord van het de Vezel het Optische Flard van Sc van OM1 OM2 OM3

Grote Afbeelding :  LC UPC G652 G657 Vezel Optische Vlecht, Koord van het de Vezel het Optische Flard van Sc van OM1 OM2 OM3

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: HICORPWELL
Certificering: IEC 60794-2-10/11
Modelnummer: Van de het Flardkabel van OM2 LC/UPC de Vezel Optische Vlecht
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 10sets
Prijs: negotiation
Verpakking Details: Maximum 100m/per spoel voor de kabel van 5,0 mm OD
Betalingscondities: Western Union, L/C, T/T
Levering vermogen: 5000pcs per week

LC UPC G652 G657 Vezel Optische Vlecht, Koord van het de Vezel het Optische Flard van Sc van OM1 OM2 OM3

beschrijving
Vormfactoren: Duplexsimplex Schakelaars: Aangepaste of LC-Schakelaars
Paintcoatkleur: Sinaasappel Kabeldiameters: 0.9mm/2.0mm/3.0mm
Lengte: Per Reel.100m 1000m Toepassing: Openluchtmededeling
Vezeltype: Enige Multimode wijze Het Type van Beëindigengezicht: PC/UPC/APC
Jasjemateriaal: LSZH/PVC Schakelaartype: SC/LC/FC/ST/MPO/MTRJ/E2000
Hoog licht:

fiber optical pigtail

,

fiber pigtails patch cords

Van de het Flardkabel van G652/G657/OM1/OM2/OM3 LC/UPC de Vezel Optische Vlecht

 

De assemblage van de Connectorizedkabel is koord-type vezel optische die kabels met schakelaars op beide eind worden geëindigd.

 

Het type van kabelvezel en schakelaar en de lengte van de flardkoorden kunnen vrij door de klant worden gespecificeerd zoals hieronder getoond.

 

De vlechten worden gebruikt voor het eindigen van vezel optische kabels door hen te verbinden de vezels van de kabel en het andere eind te verbinden, dat met een schakelaar aan een flardpaneel of rechtstreeks aan materiaal leverde.

 

 

Eigenschappen:

 

Laag toevoegingsverlies

Gemakkelijke installatie

Stop-trekkracht, zeer belangrijk-georiënteerd het koppelen mechanisme

Simplex en Duplex

Enige wijze en Multimode

Het oppoetsen van PC, UPC en APC

Interferential parameters

De hybride flard-koorden zijn op verzoek beschikbaar

Beschikbare Fan-out

Beschikbare vlecht

Volgzaam met Telcordia-gr.-326-KERN

Jasjemateriaal: PVC, LSZH, OFNR, OFNP

Jasjediameter: 0.9mm, 2.00mm of 3.0mm

 

Toepassing:

 

Verbinding van optisch transmissiemateriaal

ODF van optisch transmissiesysteem

CATV

Hoog - netwerk van de kwaliteits het grafische transmissie

De transmissienetwerk van hoge snelheidsgegevens

Computernetwerken

Telecommunicatienetwerken

 

Parameter Eenheid LC/SC/ST/FC
SM (9/125) MM. (50/125 of 62.5/125)
PC UPC APC PC
Toevoegingsverlies dB ≤0.3 ≤0,2 ≤0.3 ≤0.2
Terugkeerverlies dB ≥45 ≥50 ≥60 ≥35
Ruilbaarheid dB ≤0.2
Herhaalbaarheid dB ≤0.2
Duurzaamheid Tijd >1000
Werkende Temperatuur °C -40~75
Opslagtemperatuur °C -45~85

Productparameters

 
Schakelaar Beëindig A Vezel Optische Schakelaar
Beëindigen B LC, OF SC, FC, ST ......
Kabeldiameter (mm) 4.0mm/7.0mm/8.0mm
Materiaal van jasje TPU
Vezelkern 4,8,12 of gespecificeerd
Wijze Singlemode Multimode
Werkende Golflengte (NM) 1310/1550 850/1310
Polishment UPC APC UPC
Toevoegingsverlies (Max.dB) 1.5 1.0
Terugkeerverlies (Min.dB) 50 35
Mechanische Eigenschappen Stop ≤1000N (hoofdkabel)
Contactdoos ≤100N (Takkabels)
Rang IP68
Het koppelen tijd 500 Min
Duurzaamheid (Max.dB) 0,2
Reaptability (Max.dB) 0,5
Werkende Temperatuur (℃) -40~+85
Opslagtemperatuur (℃) -40~+85

 
 

 
 LC UPC G652 G657 Vezel Optische Vlecht, Koord van het de Vezel het Optische Flard van Sc van OM1 OM2 OM3 0
 

 
 
 

 

Contactgegevens
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

Contactpersoon: Hicorpwell

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)