Rm 604 Bldg negende Yinxingyuan District 518054 Shenzhen China van Zuidenrd Nanshan
Thuis ProductenNaakte Optische Vezel

100m/500m/1km van de de Kabelspoel SM G657A1 van de Vezel de Optische OTDR Lancering Naakte Optische Vezel

100m/500m/1km van de de Kabelspoel SM G657A1 van de Vezel de Optische OTDR Lancering Naakte Optische Vezel

    • 100m/500m/1km Fiber Optic OTDR Launch Cable Spool  SM G657A1 Bare  Optical Fiber
    • 100m/500m/1km Fiber Optic OTDR Launch Cable Spool  SM G657A1 Bare  Optical Fiber
    • 100m/500m/1km Fiber Optic OTDR Launch Cable Spool  SM G657A1 Bare  Optical Fiber
  • 100m/500m/1km Fiber Optic OTDR Launch Cable Spool  SM G657A1 Bare  Optical Fiber

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: China
    Merknaam: HICORPWELL
    Certificering: IEC 60794-2-10/11
    Modelnummer: De naakte Kabel van de Optische Vezelspoel OTDR

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 10KM
    Prijs: negotiation
    Verpakking Details: Standaardlengte: 2km/roll (vanaf uw vereisten)
    Betalingscondities: Western Union, L/C, T/T
    Levering vermogen: 1000KM PER MAAND
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Type vezel: De naakte vezel van G652/G657 250um Paintcoatkleur: Geel, blauwe Aqua, of anderen
    Kabeldoel: De Kabel van ODTR of van FO 1310nm: 0.36-0.22 dB/Km
    1550nm: 0.5-0.4 dB/Km Vezel: G652D, G657A
    certificaat: CEI 60794-2-10/11 Verbindingslijnen: Kan vanaf uw verzoek, SC/LC/FC/ST enz. worden toegevoegd

    100m/500m/1km van de de Kabelspoel SM G657A1 van de Vezel de Optische OTDR Lancering Naakte Optische Vezel

    100m/500m/1km van de de Kabelspoel SM G657A1 van de Vezel de Optische OTDR Lancering Naakte Optische Vezel

     

     
    Een OTDR-lanceringskabel, die OTDR met de verbinding-onder-test verbindt, onthult het toevoegingsverlies
     
    en reflectiecoëfficiënt van de dichtbijgelegen-Beëindigenverbinding.
     
    Een vezelring dient als zowel lanceringskabel en ontvangt kabel.
     

    Zij zijn ook de kabels van het impulsontstoringsapparaat, lanceren koorden, lanceren lood, ontvangen kabels of vezelringen.
     
    De Proefvezel van OTDR wordt ontworpen samen met een OTDR worden gebruikt om volledig verbindingsverlies van te meten

     

    een vezel. Een vezelring dient als zowel lanceringskabel en ontvangt kabel.
     

    •  De naakte vezel van G652/G657 250um
    •  
    •  De schakelaars kunnen vanaf uw verzoek, SC/LC/FC/ST enz. worden toegevoegd
    •  
    •  Standaardlengte: 2km/roll (vanaf uw vereisten)

     
    Specificaties:
     
     

    Transmissiekenmerken
     

    SM
    (1310/1550 NM)

    50/125
    (850/1300 NM)

    62.5/125
    (850/1300nm)

    Maximum Vermindering (dB/km) 0.4/0.30 3.5/1.5 3.5/1.5
    Typische Vermindering (dB/km) 0.35/0.21 3.1/1.0 3.0/1.0
    Minibandbreedte (Mhz.km) -- 400/400 160/500

     
     

    Nota: De OTDR-Lanceringskabels kunnen met bepaalde schakelaars, zoals fc-FC, Sc-Sc, fc-Sc worden toegevoegd
     
    St-ST enz.
     
    Gelieve te besteden aandacht aan het schakelaartype wanneer u opdracht geeft tot.

     

    Artikelnummer.

    Beschrijving

     

    Vezel-broodje-SM10

    SM G652D, 1KM,


    Schakelaar; FC/UPC, SC/UPC, ST/UPC, SC/APC, FC/APC, LC/UPC, LC/APC

     

    facultatief

    Vezel-broodje-SM20

    SM G652D, 2KM,


    Schakelaar; FC/UPC, SC/UPC, ST/UPC, SC/APC, FC/APC,


    LC/UPC, facultatieve LC/APC

    Vezel-broodje-MM10

    MM. (62.5/125um of 50/125um), 1KM,


    Schakelaar; FC/PC, SC/PC, ST/PC, FACULTATIEVE LC/PC

     

    Vezel-broodje-MM20

    MM. (62.5/125um of 50/125um), 2KM,


    Schakelaar; FC/PC, SC/PC, ST/PC, FACULTATIEVE LC/PC

     

    Vezel-broodje-SM710

    SM G657A, 1KM,


    Schakelaar; FC/UPC, SC/UPC, ST/UPC, SC/APC, FC/APC, LC/UPC, LC/APC

     

    facultatief

    Vezel-broodje-SM720

    SM G657A, 2KM,


    Schakelaar; FC/UPC, SC/UPC, ST/UPC, SC/APC, FC/APC,


    LC/UPC, facultatieve LC/APC

    Vezel-broodje-OM310

    OM3, 1KM,


    Schakelaar; FC/PC, SC/PC, ST/PC, FACULTATIEVE LC/PC

     

    Vezel-broodje-OM320

    OM3, 2KM,
    Schakelaar; FC/PC, SC/PC, ST/PC, FACULTATIEVE LC/PC

     

     
     
    100m/500m/1km van de de Kabelspoel SM G657A1 van de Vezel de Optische OTDR Lancering Naakte Optische Vezel 0
     
     

     

    Contactgegevens
    Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

    Contactpersoon: Hicorpwell

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten