Rm 604 Bldg negende Yinxingyuan District 518054 Shenzhen China van Zuidenrd Nanshan
Thuis ProductenNaakte Optische Vezel

De blauwe Spoel van de de Wijzevezel van Paintcoat FO Enige, Naakte de Vezel Optische Kabel van SMF G652D 250um

De blauwe Spoel van de de Wijzevezel van Paintcoat FO Enige, Naakte de Vezel Optische Kabel van SMF G652D 250um

    • Blue Paintcoat FO Single Mode Fiber Spool , SMF G652D 250um Bare Fiber Optic Cable
    • Blue Paintcoat FO Single Mode Fiber Spool , SMF G652D 250um Bare Fiber Optic Cable
    • Blue Paintcoat FO Single Mode Fiber Spool , SMF G652D 250um Bare Fiber Optic Cable
  • Blue Paintcoat FO Single Mode Fiber Spool , SMF G652D 250um Bare Fiber Optic Cable

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: China
    Merknaam: HICORPWELL
    Certificering: IEC 60794-2-10/11
    Modelnummer: De naakte Kabel van de Optische Vezelspoel OTDR

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 10KM
    Prijs: negotiation
    Verpakking Details: Standaardlengte: 2km/roll (vanaf uw vereisten)
    Betalingscondities: Western Union, L/C, T/T
    Levering vermogen: 1000KM PER MAAND
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Type vezel: De naakte vezel van G652/G657 250um Paintcoatkleur: Geel, blauwe Aqua, of anderen
    Kabeldoel: De Kabel van ODTR of van FO 1310nm: 0.36-0.22 dB/Km
    1550nm: 0.5-0.4 dB/Km Vezel: G652D, G657A
    certificaat: CEI 60794-2-10/11 Verbindingslijnen: Kan vanaf uw verzoek, SC/LC/FC/ST enz. worden toegevoegd

    Proef Enige de Spoelotdr Kabel van de de wijzesmf G652D 250um Naakte Optische Vezel van OTDR

     

    Een proefvezel van OTDR, die OTDR met de verbinding-onder-test verbindt, 
     
    onthult het toevoegingsverlies en de reflectiecoëfficiënt van de dichtbijgelegen-Beëindigenverbinding.
     

    Een vezelring dient als zowel lanceringskabel en ontvangt kabel. 

     

    De Proefvezel van OTDR wordt gebruikt samen met een OTDR om volledig verbindingsverlies van een vezel te meten.
     
    Zij zijn ook genoemd geworden kabels van het impulsontstoringsapparaat, lanceringskoorden, lanceringslood, ontvangen kabels
     
    of vezelringen.
     

     

    •  De naakte vezel van G652/G657 250um
    •  
    •  De schakelaars kunnen vanaf uw verzoek, SC/LC/FC/ST enz. worden toegevoegd
    •  
    •  Standaardlengte: 2km/roll (vanaf uw vereisten)

     
    Vezel Enige wijze; G.652 vezel.


    De schakelaars kunnen vanaf uw verzoek worden toegevoegd.


    Standaardlengte: 2km/roll
     
    De kabellengte kan worden aangepast.
     
    Specificaties:
     

    Transmissiekenmerken
     

    SM
    (1310/1550 NM)

    50/125
    (850/1300 NM)

    62.5/125
    (850/1300nm)

    Maximum Vermindering (dB/km) 0.4/0.30 3.5/1.5 3.5/1.5
    Typische Vermindering (dB/km) 0.35/0.21 3.1/1.0 3.0/1.0
    Minibandbreedte (Mhz.km) -- 400/400 160/500

     
     

    Nota: De OTDR-Lanceringskabels kunnen met bepaalde schakelaars worden toegevoegd,
     
    Zoals fc-FC, Sc-Sc, fc-Sc st-ST enz.
     
    Gelieve te besteden aandacht aan het schakelaartype wanneer u opdracht geeft tot.
     

     

    Artikelnummer. Beschrijving
    Vezel-broodje-SM10

    SM G652D, 1KM,


    Schakelaar; FC/UPC, SC/UPC, ST/UPC, SC/APC, FC/APC, LC/UPC, LC/APC

     

    facultatief

     

    Vezel-broodje-SM20

    SM G652D, 2KM,


    Schakelaar; FC/UPC, SC/UPC, ST/UPC, SC/APC, FC/APC,


    LC/UPC, facultatieve LC/APC

     

    Vezel-broodje-MM10

    MM. (62.5/125um of 50/125um), 1KM,


    Schakelaar; FC/PC, SC/PC, ST/PC, FACULTATIEVE LC/PC

    Vezel-broodje-MM20

    MM. (62.5/125um of 50/125um), 2KM,


    Schakelaar; FC/PC, SC/PC, ST/PC, FACULTATIEVE LC/PC

    Vezel-broodje-SM710

    SM G657A, 1KM,


    Schakelaar; FC/UPC, SC/UPC, ST/UPC, SC/APC, FC/APC, LC/UPC, LC/APC

     

    facultatief

    Vezel-broodje-SM720

    SM G657A, 2KM,


    Schakelaar; FC/UPC, SC/UPC, ST/UPC, SC/APC, FC/APC,


    LC/UPC, facultatieve LC/APC

     

    Vezel-broodje-OM310

    OM3, 1KM,


    Schakelaar; FC/PC, SC/PC, ST/PC, FACULTATIEVE LC/PC

     

    Vezel-broodje-OM320

    OM3, 2KM,


    Schakelaar; FC/PC, SC/PC, ST/PC, FACULTATIEVE LC/PC

     

                  

     

    De blauwe Spoel van de de Wijzevezel van Paintcoat FO Enige, Naakte de Vezel Optische Kabel van SMF G652D 250um
     
     

     

    Contactgegevens
    Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

    Contactpersoon: Hicorpwell

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten