Thuis Productenglasvezel patchkabels

3m / 5m het Flardkabel van de 2 Kernensm Gepantserde Vezel, Duplex het Flardkoord van Sc ST van LC FC

Certificaat
China Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd certificaten
China Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd certificaten
Klantenoverzichten
Werkelijk tevreden! Alles is ontvangen en ingepakt intact. Goede kwaliteit, goede stijl, hoge kostenprestaties, geschikte levering van verkoper.

—— Peter Moles van India

Deze uitrusting bevat vele verschillende hulpmiddelen met goede kwaliteit, en het is makkelijk te gebruiken. Bovendien houd ik van hun gunstige prijs, is het puchasing de moeite waard.

—— Alfie Taylor van Singapore

Ik kocht dingen meerdere keren van dit Web, Hun optica en kabels al werk volkomen, zodat denk ik ik sommige ordedingen kon proberen dit keer.

—— Putten van de V.S.

Ik ben online Chatten Nu

3m / 5m het Flardkabel van de 2 Kernensm Gepantserde Vezel, Duplex het Flardkoord van Sc ST van LC FC

3m / 5m het Flardkabel van de 2 Kernensm Gepantserde Vezel, Duplex het Flardkoord van Sc ST van LC FC
3m / 5m 2 Cores SM Armored Fiber Patch Cable , LC FC SC ST Duplex Patch Cord
3m / 5m het Flardkabel van de 2 Kernensm Gepantserde Vezel, Duplex het Flardkoord van Sc ST van LC FC 3m / 5m het Flardkabel van de 2 Kernensm Gepantserde Vezel, Duplex het Flardkoord van Sc ST van LC FC 3m / 5m het Flardkabel van de 2 Kernensm Gepantserde Vezel, Duplex het Flardkoord van Sc ST van LC FC 3m / 5m het Flardkabel van de 2 Kernensm Gepantserde Vezel, Duplex het Flardkoord van Sc ST van LC FC 3m / 5m het Flardkabel van de 2 Kernensm Gepantserde Vezel, Duplex het Flardkoord van Sc ST van LC FC

Grote Afbeelding :  3m / 5m het Flardkabel van de 2 Kernensm Gepantserde Vezel, Duplex het Flardkoord van Sc ST van LC FC

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: HICORPWELL
Certificering: IEC 60794-2-10/11
Modelnummer: 2 Optisch het Flardkoord 3m/5m Sc ST van de kernensm Armoure Vezel van LC FC
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 10sets
Prijs: negotiation
Verpakking Details: Maximum 100m/per spoel voor de kabel van 5,0 mm OD
Betalingscondities: Western Union, L/C, T/T
Levering vermogen: 5000pcs per week

3m / 5m het Flardkabel van de 2 Kernensm Gepantserde Vezel, Duplex het Flardkoord van Sc ST van LC FC

beschrijving
Kabeltype: 2 Optisch het Flardkoord van de kernensm Armoure Vezel Schakelaars: Aangepaste of FC-Schakelaars
Paintcoatkleur: Zwart Kabeldoel: de tactische en zelfs automobiel commerciële toepassingen van het ruimtevaart, in de lucht, mariene,
Lengte: Per Reel.100m 1000m Toepassing: Openluchtmededeling
Vezeltype: G657A1 Schakelaartype: LC, SC, FC
Productnaam: De Kabel van het flardkoord
Hoog licht:

sm fiber optic cable

,

multimode patch cable

 

2 van de het Flardkabel van de kernensm Armoure Vezel Optisch het Flardkoord 3m/5m Sc ST van LC FC

 

 

 Beschrijving:

 

Een flardkoord is een vezel optische die kabel wordt gebruikt om één apparaat aan een andere vast te maken voor signaal het verpletteren. Normaal, is er 4 typesschakelaar: FC/SC/LC/ST. 3types metalen kap: PC, UPC, APC…

 

LC het flardkoord is een vezel optische die kabel wordt gebruikt om één apparaat aan een andere vast te maken voor signaal het verpletteren. LC-tribunes voor Lucent-Schakelaar. Het is een kleine vorm-factor vezel optische schakelaar, de helft van de grootte van Sc.

 

ST betekent Recht Uiteinde een snelle de stijlschakelaar van de versiebajonet. ST de schakelaars zijn cilindrisch met de koppeling van het draaislot. Zij zijn duw-binnen en verdraaien types

 

FC-tribunes voor Vaste Verbinding. Het wordt bevestigd als ingepaste vathuisvesting. FC de schakelaars worden over het algemeen geconstrueerd met een metaalhuisvesting en zijn vernikkeld.

 

Sc betekent Abonneeschakelaar een schakelaar van de algemeen doel balansstijl. Het is een vierkant, sluit de moduleschakelaar met een eenvoudige balansmotie en gesloten.

 

PC betekent Fysieke Contact.With de PC-schakelaar, komen samen de twee vezels aangezien zij met de vlakke schakelaar doen, maar de eindgezichten zijn opgepoetst of sferisch om lichtjes worden gebogen. Dit elimineert het luchthiaat en dwingt de vezels in contact

 

UPC de tribunes voor ultra Fysieke Contact.The-eindgezichten worden gegeven het uitgebreide oppoetsen want een betere oppervlakte eindigt. Deze schakelaars worden vaak gebruikt in digitaal, CATV, en telefoniesystemen.

 

APC betekent Hoekig Fysiek Contact de eindgezichten nog gebogen zijn, maar zij worden gehengeld bij industrie-standaard acht graden. Dit handhaaft een strakke verbinding. Deze schakelaars hebben voor CATV en analoge systemen de voorkeur.

 

 

II. eigenschappen:

 

Nalevend CEI, Telcordia-gr.-326-KERN, yard-t 1272.3-2005, norm.
Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies
Hoge dichte verbinding, gemakkelijk voor verrichting
Hoge geloofwaardigheid en stabiliteit
Goed in herhaalbaarheid en ruilbaarheid

 

III. toepassing:


Het testen materiaal
FTTX+LAN
Optische vezel CATV
Optisch communicatiesysteem
Telecommunicatie

 

 

Parameter Eenheid LC/SC/ST/FC
SM (9/125) MM. (50/125 of 62.5/125)
PC UPC APC PC
Toevoegingsverlies dB ≤0.3 ≤0,2 ≤0.3 ≤0.2
Terugkeerverlies dB ≥45 ≥50 ≥60 ≥35
Ruilbaarheid dB ≤0.2
Herhaalbaarheid dB ≤0.2
Duurzaamheid Tijd >1000
Werkende Temperatuur °C -40~75
Opslagtemperatuur °C -45~85

Productparameters

Schakelaar Beëindig A Vezel Optische Schakelaar
Beëindigen B LC, OF SC, FC, ST ......
Kabeldiameter (mm) 4.0mm/7.0mm/8.0mm
Materiaal van jasje TPU
Vezelkern 4,8,12 of gespecificeerd
Wijze Singlemode Multimode
Werkende Golflengte (NM) 1310/1550 850/1310
Polishment UPC APC UPC
Toevoegingsverlies (Max.dB) 1.5 1.0
Terugkeerverlies (Min.dB) 50 35
Mechanische Eigenschappen Stop ≤1000N (hoofdkabel)
Contactdoos ≤100N (Takkabels)
Rang IP68
Het koppelen tijd 500 Min
Duurzaamheid (Max.dB) 0,2
Reaptability (Max.dB) 0,5
Werkende Temperatuur (℃) -40~+85
Opslagtemperatuur (℃) -40~+85

 
 

 
 
 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3m / 5m het Flardkabel van de 2 Kernensm Gepantserde Vezel, Duplex het Flardkoord van Sc ST van LC FC 03m / 5m het Flardkabel van de 2 Kernensm Gepantserde Vezel, Duplex het Flardkoord van Sc ST van LC FC 1

Contactgegevens
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

Contactpersoon: Hicorpwell

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten