Thuis Productenglasvezel patchkabels

2.0 3.0mm de Kabelkoord van het Vezel Optisch Flard 3m/5m voor Openluchtmededeling

Certificaat
China Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd certificaten
China Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd certificaten
Klantenoverzichten
Werkelijk tevreden! Alles is ontvangen en ingepakt intact. Goede kwaliteit, goede stijl, hoge kostenprestaties, geschikte levering van verkoper.

—— Peter Moles van India

Deze uitrusting bevat vele verschillende hulpmiddelen met goede kwaliteit, en het is makkelijk te gebruiken. Bovendien houd ik van hun gunstige prijs, is het puchasing de moeite waard.

—— Alfie Taylor van Singapore

Ik kocht dingen meerdere keren van dit Web, Hun optica en kabels al werk volkomen, zodat denk ik ik sommige ordedingen kon proberen dit keer.

—— Putten van de V.S.

Ik ben online Chatten Nu

2.0 3.0mm de Kabelkoord van het Vezel Optisch Flard 3m/5m voor Openluchtmededeling

2.0 3.0mm de Kabelkoord van het Vezel Optisch Flard 3m/5m voor Openluchtmededeling
2.0 3.0mm Fiber Optic Patch Cable Cord 3m / 5m For Outdoor Communication
2.0 3.0mm de Kabelkoord van het Vezel Optisch Flard 3m/5m voor Openluchtmededeling 2.0 3.0mm de Kabelkoord van het Vezel Optisch Flard 3m/5m voor Openluchtmededeling 2.0 3.0mm de Kabelkoord van het Vezel Optisch Flard 3m/5m voor Openluchtmededeling 2.0 3.0mm de Kabelkoord van het Vezel Optisch Flard 3m/5m voor Openluchtmededeling

Grote Afbeelding :  2.0 3.0mm de Kabelkoord van het Vezel Optisch Flard 3m/5m voor Openluchtmededeling

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: HICORPWELL
Certificering: IEC 60794-2-10/11
Modelnummer: SX SM 2,0 3.0mm FC APC Kabel van het Vezel de Optische Flard
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 10sets
Prijs: negotiation
Verpakking Details: Maximum 100m/per spoel voor de kabel van 5,0 mm OD
Betalingscondities: Western Union, L/C, T/T
Levering vermogen: 5000pcs per week

2.0 3.0mm de Kabelkoord van het Vezel Optisch Flard 3m/5m voor Openluchtmededeling

beschrijving
Kabeltype: SX SM 2,0 3.0mm FC APC UPC Kabel van het Vezel de Optische Flard Schakelaars: Aangepaste of FC-APC UPC Schakelaars
Paintcoatkleur: Zwart, Geel, Blauw Kabeldoel: de tactische en zelfs automobiel commerciële toepassingen van het ruimtevaart, in de lucht, mariene,
Lengte: Per Reel.100m 1000m Toepassing: Openluchtmededeling
Hoog licht:

sm fiber optic cable

,

fiber patch cables

SX SM 2,0 3.0mm met FC-APC UPC van het de Kabelflard van het Vezel Optisch Flard Koord 3m/5m

 

Beschrijving:

 

Het het Flardkoord wordt van pvc 3.0mm van FC/apc-FC/APC SM SX gebruikt om hoge snelheid te verbinden en de erfenisnetwerken zoals Gigabit Ethernet, Snelle Ethernet en Ethernet.The-flardkoorden worden geëindigd met standaardschakelaar die optimale optische prestaties geeft.

 

FC het flardkoord is een vezel optische kabel die wordt gebruikt om één apparaat aan een andere vast te maken voor signaal het verpletteren.

 

FC-tribunes voor Vaste Verbinding. Het wordt bevestigd als ingepaste vathuisvesting. FC de schakelaars worden over het algemeen geconstrueerd met een metaalhuisvesting en zijn vernikkeld.

 

APC betekent Hoekig Fysiek Contact de eindgezichten nog gebogen zijn, maar zij worden gehengeld bij industrie-standaard acht graden.

 

Dit handhaaft een strakke verbinding. Deze schakelaars hebben voor CATV en analoge systemen de voorkeur.

 

Een flardkoord is een vezel optische kabel die wordt gebruikt om één apparaat aan een andere vast te maken voor signaal het verpletteren. Normaal, is er 4 typesschakelaar: FC/SC/LC/ST. 3types metalen kap: PC, UPC, APC…

 

FC-tribunes voor Vaste Verbinding. Het wordt bevestigd als ingepaste vathuisvesting. FC de schakelaars worden over het algemeen geconstrueerd met een metaalhuisvesting en zijn vernikkeld.

 

PC betekent Fysieke Contact.With de PC-schakelaar, komen samen de twee vezels aangezien zij met de vlakke schakelaar doen, maar de eindgezichten zijn opgepoetst of sferisch om lichtjes worden gebogen. Dit elimineert het luchthiaat en dwingt de vezels in contact

 

UPC de tribunes voor ultra Fysieke Contact.The-eindgezichten worden gegeven het uitgebreide oppoetsen want een betere oppervlakte eindigt. Deze schakelaars worden vaak gebruikt in digitaal, CATV, en telefoniesystemen.

 

APC betekent Hoekig Fysiek Contact de eindgezichten nog gebogen zijn, maar zij worden gehengeld bij industrie-standaard acht graden. Dit handhaaft een strakke verbinding. Deze schakelaars hebben voor CATV en analoge systemen de voorkeur.

 

 

II. eigenschappen:

 

Nalevend CEI, Telcordia-gr.-326-KERN, yard-t 1272.3-2005, norm.
Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies
Hoge dichte verbinding, gemakkelijk voor verrichting
Hoge geloofwaardigheid en stabiliteit
Goed in herhaalbaarheid en ruilbaarheid

 

III. toepassing:


Het testen materiaal
FTTX+LAN
Optische vezel CATV
Optisch communicatiesysteem
Telecommunicatie

 

 

Parameter Eenheid                                 LC/SC/ST/FC
SM (9/125) MM. (50/125 of 62.5/125)
PC UPC APC PC
Toevoegingsverlies dB ≤0.3 0,2 ≤0.3 ≤0.2
Terugkeerverlies dB 45 ≥50 ≥60 35
Ruilbaarheid dB ≤0.2
Herhaalbaarheid dB ≤0.2
Duurzaamheid Tijd >1000
Werkende Temperatuur °C -40~75
Opslagtemperatuur °C -45~85

Productparameters

 
 
Schakelaar Beëindig A Vezel Optische Schakelaar
Beëindigen B LC, OF SC, FC, ST ......
Kabeldiameter (mm) 4.0mm/7.0mm/8.0mm
Materiaal van jasje TPU
Vezelkern 4,8,12 of gespecificeerd
Wijze Singlemode Multimode
Werkende Golflengte (NM) 1310/1550 850/1310
Polishment UPC APC UPC
Toevoegingsverlies (Max.dB) 1.5 1.0
Terugkeerverlies (Min.dB) 50 35
Mechanische Eigenschappen Stop ≤1000N (hoofdkabel)
Contactdoos ≤100N (Takkabels)
Rang IP68
Het koppelen tijd 500 Min
Duurzaamheid (Max.dB) 0,2
Reaptability (Max.dB) 0,5
Werkende Temperatuur (℃) -40~+85
Opslagtemperatuur (℃) -40~+85

 
2.0 3.0mm de Kabelkoord van het Vezel Optisch Flard 3m/5m voor Openluchtmededeling 0

 
 
 

 
 
 

 

Contactgegevens
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

Contactpersoon: Hicorpwell

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten