Rm 604 Bldg negende Yinxingyuan District 518054 Shenzhen China van Zuidenrd Nanshan
Thuis ProductenNaakte Optische Vezel

De gele Otdr-van de de Ringsdoos van de Lanceringsdoos Proefvezel G.652D SM 1km Doos van de Vezel de Optische Lancering

De gele Otdr-van de de Ringsdoos van de Lanceringsdoos Proefvezel G.652D SM 1km Doos van de Vezel de Optische Lancering

    • Yellow Otdr Launch Box Ring Box Dummy Fiber G.652D SM 1km Fiber Optic Launch Box
    • Yellow Otdr Launch Box Ring Box Dummy Fiber G.652D SM 1km Fiber Optic Launch Box
    • Yellow Otdr Launch Box Ring Box Dummy Fiber G.652D SM 1km Fiber Optic Launch Box
  • Yellow Otdr Launch Box Ring Box Dummy Fiber G.652D SM 1km Fiber Optic Launch Box

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: China
    Merknaam: HICORPWELL
    Certificering: IEC 60794-2-10/11
    Modelnummer: 1km Doos van de Vezel de Optische Lancering

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 10KM
    Prijs: negotiation
    Verpakking Details: Standaardlengte: 2km/roll (vanaf uw vereisten)
    Betalingscondities: Western Union, L/C, T/T
    Levering vermogen: 1000KM PER MAAND
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    naam: Doos van de vezel de Optische Lancering Paintcoatkleur: geel
    Doel: Doos voor Vezel Optische Bescherming 1310nm: 0.36-0.22 dB/Km
    1550nm: 0.5-0.4 dB/Km vezel: G652D, G657A
    certificaat: CEI 60794-2-10/11 Verbindingslijnen: Kan vanaf uw verzoek, SC/LC/FC/ST enz. worden toegevoegd

     
    De gele Otdr-van de de Ringsdoos van de Lanceringsdoos Proefvezel G.652D SM 1km Doos van de Vezel de Optische Lancering
     
     
    Een OTDR-lanceringskabel, die OTDR met de verbinding-onder-test verbindt, onthult het toevoegingsverlies en de reflectiecoëfficiënt van de dichtbijgelegen-Beëindigenverbinding.
     
    Een vezelring dient als zowel lanceringskabel en ontvangt kabel.
     
    OTDR-de Lanceringskabels worden ontworpen samen met een OTDR worden gebruikt om volledig verbindingsverlies van een vezel te meten.
     
    Zij zijn ook genoemd geworden kabels van het impulsontstoringsapparaat, lanceringskoorden, lanceringslood, ontvangen kabels of vezelringen.
     

    Specificaties

     

    Vermindering @1310nm ≤0.35dB/km
    @1550nm ≤0.21dB/km
    Vermindering versus golflengte @1310nm 1285~1330nm ≤0.03dB/km
    @1550nm 1525~1575nm ≤0.02dB/km

     
    De OTDR-Lanceringskabels kunnen met bepaalde schakelaars worden toegevoegd,    
     
    zoals fc-FC, Sc-Sc, fc-Sc st-ST enz.
    Gelieve te verzenden ons uw eisen ten aanzien van de schakelaars u wenst.
     
    Het opdracht geven van tot Informatie:
     
     

    Artikelnummer. Beschrijving
    Vezel-doos-SM05

    SM G652D, 500M,
    Schakelaar; FC/UPC, SC/UPC, ST/UPC, SC/APC,
    FC/APC, LC/UPC, FACULTATIEVE LC/APC

    Vezel-doos-SM10

    SM G652D, 1KM,
    Schakelaar; FC/UPC, SC/UPC, ST/UPC, SC/APC, FC/APC, LC/UPC, FACULTATIEVE LC/APC

    Vezel-doos-SM20

    SM G652D, 2KM,
    Schakelaar; FC/UPC, SC/UPC, ST/UPC, SC/APC, FC/APC,
    LC/UPC, facultatieve LC/APC

    Vezel-doos-MM05

    MM. (62.5/125um of 50/125um), 500M,
    Schakelaar; FC/PC, SC/PC, ST/PC, FACULTATIEVE LC/PC

    Vezel-doos-MM10

    MM. (62.5/125um of 50/125um), 1KM,
    Schakelaar; FC/PC, SC/PC, ST/PC, FACULTATIEVE LC/PC

    Vezel-doos-MM20

    MM. (62.5/125um of 50/125um), 2KM,
    Schakelaar; FC/PC, SC/PC, ST/PC, FACULTATIEVE LC/PC

    Vezel-doos-SM705

    SM G657A, 500M,
    Schakelaar; FC/UPC, SC/UPC, ST/UPC, SC/APC, FC/APC,
    LC/UPC, facultatieve LC/APC

    Vezel-doos-SM710

    SM G657A, 1KM,
    Schakelaar; FC/UPC, SC/UPC, ST/UPC, SC/APC, FC/APC, LC/UPC, FACULTATIEVE LC/APC

    Vezel-doos-SM720

    SM G657A, 2KM,
    Schakelaar; FC/UPC, SC/UPC, ST/UPC, SC/APC, FC/APC,
    LC/UPC, facultatieve LC/APC

    Vezel-doos-OM305

    OM3, 500M,
    Schakelaar; FC/PC, SC/PC, ST/PC, FACULTATIEVE LC/PC

    Vezel-doos-OM310

    OM3, 1KM,
    Schakelaar; FC/PC, SC/PC, ST/PC, FACULTATIEVE LC/PC

    Vezel-doos-OM320

    OM3, 2KM,
    Schakelaar; FC/PC, SC/PC, ST/PC, FACULTATIEVE LC/PC

     
     
    Hoofdlijnen:

    • Water en stofbewijs die de eenheid toelaten om in bijna om het even welk milieu worden genomen;
    • het geval kan tot 2000meters van vezel huisvesten;

    • klein volume, lichtgewicht (1kg) gemakkelijk te dragen;

    • uitstekende het verzegelen prestaties

    • wij leveren ook de OTDR-lanceringskabel in broodjestype.

    Standaardpakket

     
    pakket: door kartons
     
    De doos van de vezelring kan met om het even welk type van OTDR werken zoals hieronder.
     
    De gele Otdr-van de de Ringsdoos van de Lanceringsdoos Proefvezel G.652D SM 1km Doos van de Vezel de Optische Lancering

     

    Contactgegevens
    Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

    Contactpersoon: Hicorpwell

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten