Rm 604 Bldg negende Yinxingyuan District 518054 Shenzhen China van Zuidenrd Nanshan
Thuis ProductenGlasvezel Optische Kabel

2/4/6/8/10/12/24 Binnen de Vezel Optische Kabel GJFJV GJFJV OM2/OM3 van de Kern Multiwijze

2/4/6/8/10/12/24 Binnen de Vezel Optische Kabel GJFJV GJFJV OM2/OM3 van de Kern Multiwijze

    • 2/4/6/8/10/12/24 Core Multi Mode Indoor Fiber Optic Cable GJFJV GJFJV OM2 / OM3
    • 2/4/6/8/10/12/24 Core Multi Mode Indoor Fiber Optic Cable GJFJV GJFJV OM2 / OM3
    • 2/4/6/8/10/12/24 Core Multi Mode Indoor Fiber Optic Cable GJFJV GJFJV OM2 / OM3
    • 2/4/6/8/10/12/24 Core Multi Mode Indoor Fiber Optic Cable GJFJV GJFJV OM2 / OM3
  • 2/4/6/8/10/12/24 Core Multi Mode Indoor Fiber Optic Cable GJFJV GJFJV OM2 / OM3

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: China
    Merknaam: HICORPWELL
    Certificering: IEC 60794-2-10/11
    Modelnummer: Binnen de Vezel Optische Kabel van GJFJV SM/MM/OM2/OM3

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 2KM
    Prijs: negotiation
    Verpakking Details: 2km 4km per Spoel
    Betalingscondities: Western Union, L/C, T/T
    Levering vermogen: 1000km per week
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Type vezel: Multimode Qty van Kernen: 2/4/6/8/10/12/24 kern
    Paintcoatkleur: aqua Buitendia: 6.56.8mm
    Lengte: 2KM tot 4KM per Spoel. Toepassing: Binnenmededeling
    Kabel: OM3 Jas: LSZH/PVC

     

    2/4/6/8/10/12/24 Binnen de Vezel Optische Kabel GJFJV GJFJV OM2/OM3 van de Kern Multiwijze

     

    Voordelen

     

     

    De binnen de vezel optische kabel wordt van GJFJV gemaakt door bundels van Aramid-garens gelijk toe te passen

     

    aangezien is het sterktelid meer dan 900μm of 600μm strakke buffervezels en dan

     

    voltooid het jasje met van pvc (LSZH).

     

     

     

    Eigenschappen
     
    • Kleine diameter, lichtgewicht, vlam - vertrager, uitstekende strippability

    •  

    • Low-attenuation, Hoge flexibiliteit

    •  

    • Geen behoefte aan de doos of de vlecht van de overgangsschakelaar tussen strakke buffervezel en kabel,
    •  
    • de lage kosten met installatieoorzaak aan het zijn geen behoeften om de waterdicht makende zalf schoon te maken.
    •  
    • De vezel de optische kabel aan Standaardgjfjv-kabel voldoet voldoet aan Norm

    •  

    • YD/T1258.2-2009, ICEA-596, GR.-409, IEC794

    •  

    • Opslag/Werkende Temperatuur: -20°C aan + 60°C

     

     

    Productperameter

     

     

        50/125μm 62.5/125μm G652 G655
    Vermindering (+20°C) @850nm ≤3.5dB/km ≤3.5dB/km    
    @1300nm ≤1.5dB/km ≤1.5 dB/km    
    @1310nm     ≤0.45Db/km ≤0.50Db/km
    @1550nm     ≤0.30Db/km ≤0.50Db/km
    Bandbreedte (Klasse A) @850nm ≥500Mhz·km ≥200Mhz·km    
    @1300nm ≥1000Mhz·km ≥600Mhz·km    
    Numerieke Opening 0.200±0.015NA 0.275±0.015NA    
    Kabel Afgesneden Golflengte λcc     ≤1260nm ≤1480nm

    Vermindering bij temperatuur die α cirkelen (- 20°C~+85°C)

     

    @1300nm ≤0.25dB/km ≤0.25dB/km    
    @1550nm     ≤0.10dB/km ≤0.10dB/km

     

    2/4/6/8/10/12/24 Binnen de Vezel Optische Kabel GJFJV GJFJV OM2/OM3 van de Kern Multiwijze

    2/4/6/8/10/12/24 Binnen de Vezel Optische Kabel GJFJV GJFJV OM2/OM3 van de Kern Multiwijze

    Contactgegevens
    Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

    Contactpersoon: Hicorpwell

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten