Thuis ProductenDe Optische Componenten van de vezel

Stofglb met Lang het Stofglb van GLB van het Staartglb 1.25mmLC Stof 2.5mm FC voor de Optische Kabel van Diverse Schakelaarsvezel

Certificaat
China Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd certificaten
China Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd certificaten
Klantenoverzichten
Werkelijk tevreden! Alles is ontvangen en ingepakt intact. Goede kwaliteit, goede stijl, hoge kostenprestaties, geschikte levering van verkoper.

—— Peter Moles van India

Deze uitrusting bevat vele verschillende hulpmiddelen met goede kwaliteit, en het is makkelijk te gebruiken. Bovendien houd ik van hun gunstige prijs, is het puchasing de moeite waard.

—— Alfie Taylor van Singapore

Ik kocht dingen meerdere keren van dit Web, Hun optica en kabels al werk volkomen, zodat denk ik ik sommige ordedingen kon proberen dit keer.

—— Putten van de V.S.

Ik ben online Chatten Nu

Stofglb met Lang het Stofglb van GLB van het Staartglb 1.25mmLC Stof 2.5mm FC voor de Optische Kabel van Diverse Schakelaarsvezel

Stofglb met Lang het Stofglb van GLB van het Staartglb 1.25mmLC Stof 2.5mm FC voor de Optische Kabel van Diverse Schakelaarsvezel
Stofglb met Lang het Stofglb van GLB van het Staartglb 1.25mmLC Stof 2.5mm FC voor de Optische Kabel van Diverse Schakelaarsvezel Stofglb met Lang het Stofglb van GLB van het Staartglb 1.25mmLC Stof 2.5mm FC voor de Optische Kabel van Diverse Schakelaarsvezel Stofglb met Lang het Stofglb van GLB van het Staartglb 1.25mmLC Stof 2.5mm FC voor de Optische Kabel van Diverse Schakelaarsvezel Stofglb met Lang het Stofglb van GLB van het Staartglb 1.25mmLC Stof 2.5mm FC voor de Optische Kabel van Diverse Schakelaarsvezel

Grote Afbeelding :  Stofglb met Lang het Stofglb van GLB van het Staartglb 1.25mmLC Stof 2.5mm FC voor de Optische Kabel van Diverse Schakelaarsvezel

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: HICORPWELL
Certificering: ISO9001-2015
Modelnummer: Stofglb voor Diverse Schakelaars
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 10sets
Prijs: negotiation
Verpakking Details: 20000 Piece / stuks per dag
Betalingscondities: Western Union, L/C, T/T
Levering vermogen: 5000pcs per week

Stofglb met Lang het Stofglb van GLB van het Staartglb 1.25mmLC Stof 2.5mm FC voor de Optische Kabel van Diverse Schakelaarsvezel

beschrijving
Kabeltype: LC stofglb met Lange staart GLB Schakelaars: LC de Schakelaars van Sc ST FC
Paintcoatkleur: Geel Kabeldoel: de tactische en zelfs automobiel commerciële toepassingen van het ruimtevaart, in de lucht, mariene,
lengte: 1m, 2m, 3m, 5m, 10m Toepassing: Openluchtmededeling
Hoog licht:

fiber quick connector

,

fiber fast connector

 

Stofglb met Lang het Stofglb van GLB van het Staartglb 1.25mmLC Stof 2.5mm FC voor de Optische Kabel van Diverse Schakelaarsvezel

 

 

Koord van het vezel is het Optische Flard een vezel optische die kabel op één van beide eind met schakelaars wordt afgedekt die het om toestaan te zijn

 

snel en gemakshalve verbonden met CATV, een optische schakelaar of andere telecommunicatie-uitrusting.

 

 

Beschrijving:

 

LC het flardkoord is een vezel optische die kabel wordt gebruikt om één apparaat aan een andere vast te maken voor signaal het verpletteren.

 

 

LC-tribunes voor Lucent-Schakelaar. Het is een kleine vorm-factor vezel optische schakelaar, de helft van de grootte van Sc.

 

Een flardkoord is een vezel optische die kabel wordt gebruikt om één apparaat aan een andere vast te maken voor signaal het verpletteren. Normaal, is er 4 typesschakelaar: FC/SC/LC/ST. 3types metalen kap: PC, UPC, APC…

 

PC betekent Fysieke Contact.With de PC-schakelaar, komen samen de twee vezels aangezien zij met de vlakke schakelaar doen, maar de eindgezichten zijn opgepoetst of sferisch om lichtjes worden gebogen. Dit elimineert het luchthiaat en dwingt de vezels in contact

 

UPC de tribunes voor ultra Fysieke Contact.The-eindgezichten worden gegeven het uitgebreide oppoetsen want een betere oppervlakte eindigt. Deze schakelaars worden vaak gebruikt in digitaal, CATV, en telefoniesystemen.

 

APC betekent Hoekig Fysiek Contact de eindgezichten nog gebogen zijn, maar zij worden gehengeld bij industrie-standaard acht graden. Dit handhaaft een strakke verbinding. Deze schakelaars hebben voor CATV en analoge systemen de voorkeur.

 

 

II. eigenschappen:

 

Nalevend CEI, Telcordia-gr.-326-KERN, yard-t 1272.3-2005, norm.
Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies
Hoge dichte verbinding, gemakkelijk voor verrichting
Hoge geloofwaardigheid en stabiliteit
Goed in herhaalbaarheid en ruilbaarheid

 

III. toepassing:


Het testen materiaal
FTTX+LAN
Optische vezel CATV
Optisch communicatiesysteem
Telecommunicatie

 

 

Parameter Eenheid LC/SC/ST/FC
SM (9/125) MM. (50/125 of 62.5/125)
PC UPC APC PC
Toevoegingsverlies dB ≤0.3 ≤0,2 ≤0.3 ≤0.2
Terugkeerverlies dB ≥45 ≥50 ≥60 ≥35
Ruilbaarheid dB ≤0.2
Herhaalbaarheid dB ≤0.2
Duurzaamheid Tijd >1000
Werkende Temperatuur °C -40~75
Opslagtemperatuur °C -45~85

Productparameters

Schakelaar Beëindig A Vezel Optische Schakelaar
Beëindigen B LC, OF SC, FC, ST ......
Kabeldiameter (mm) 4.0mm/7.0mm/8.0mm
Materiaal van jasje TPU
Vezelkern 4,8,12 of gespecificeerd
Wijze Singlemode Multimode
Werkende Golflengte (NM) 1310/1550 850/1310
Polishment UPC APC UPC
Toevoegingsverlies (Max.dB) 1.5 1.0
Terugkeerverlies (Min.dB) 50 35
Mechanische Eigenschappen Stop ≤1000N (hoofdkabel)
Contactdoos ≤100N (Takkabels)
Rang IP68
Het koppelen tijd 500 Min
Duurzaamheid (Max.dB) 0,2
Reaptability (Max.dB) 0,5
Werkende Temperatuur (℃) -40~+85
Opslagtemperatuur (℃) -40~+85

 
 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stofglb met Lang het Stofglb van GLB van het Staartglb 1.25mmLC Stof 2.5mm FC voor de Optische Kabel van Diverse Schakelaarsvezel 0

Contactgegevens
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

Contactpersoon: Hicorpwell

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten