Thuis Productenglasvezel patchkabels

APC 10m 30m van Sc van Sc UPC 50m 100m FTTH Kabel van de Vezel de Optische Daling

Certificaat
China Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd certificaten
China Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd certificaten
Klantenoverzichten
Werkelijk tevreden! Alles is ontvangen en ingepakt intact. Goede kwaliteit, goede stijl, hoge kostenprestaties, geschikte levering van verkoper.

—— Peter Moles van India

Deze uitrusting bevat vele verschillende hulpmiddelen met goede kwaliteit, en het is makkelijk te gebruiken. Bovendien houd ik van hun gunstige prijs, is het puchasing de moeite waard.

—— Alfie Taylor van Singapore

Ik kocht dingen meerdere keren van dit Web, Hun optica en kabels al werk volkomen, zodat denk ik ik sommige ordedingen kon proberen dit keer.

—— Putten van de V.S.

Ik ben online Chatten Nu

APC 10m 30m van Sc van Sc UPC 50m 100m FTTH Kabel van de Vezel de Optische Daling

APC 10m 30m van Sc van Sc UPC 50m 100m FTTH Kabel van de Vezel de Optische Daling
APC 10m 30m van Sc van Sc UPC 50m 100m FTTH Kabel van de Vezel de Optische Daling APC 10m 30m van Sc van Sc UPC 50m 100m FTTH Kabel van de Vezel de Optische Daling APC 10m 30m van Sc van Sc UPC 50m 100m FTTH Kabel van de Vezel de Optische Daling APC 10m 30m van Sc van Sc UPC 50m 100m FTTH Kabel van de Vezel de Optische Daling

Grote Afbeelding :  APC 10m 30m van Sc van Sc UPC 50m 100m FTTH Kabel van de Vezel de Optische Daling

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: HICORPWELL
Certificering: IEC 60794-2-10/11
Modelnummer: De Kabel van de Ftthdaling met Sc-APC aan de Schakelaars van Sc UPC
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: negotiation
Verpakking Details: In transparante zak of aangepast
Betalingscondities: Western Union, L/C, T/T
Levering vermogen: 5000pcs per Week

APC 10m 30m van Sc van Sc UPC 50m 100m FTTH Kabel van de Vezel de Optische Daling

beschrijving
Kabeltype: APC van Sc UPC Schakelaars voor 10m 30m 50m 100M FTTH-Kabel van de Vezel de Optische Daling Schakelaars: Sc-APC of van Sc UPC Schakelaars
NAAM: Dalingskabel lengte: 10m, 20m, 30m, 50m. 100M
Kleuren: Wit of Zwarte Materiaal: LSZH, PVC
Kernaantal: 1 kern, 2 boort, Kern 4 uit Vezeltype: G652D, G657A1, G657A2, OS2
Hoog licht:

FTTH Fiber Optic Drop Cable

,

SC APC Fiber Optic Drop Cable

,

SC UPC ftth drop cable

 

APC van Sc UPC Schakelaars voor 10m 30m 50m 100M FTTH Kabel van de Vezel de Optische Daling

 

Koord van het vezel is het Optische Flard een vezel optische die kabel op één van beide eind met schakelaars wordt afgedekt die het om toestaan te zijn

snel en gemakshalve verbonden met CATV, een optische schakelaar of andere telecommunicatie-uitrusting.

Zijn dikke laag van bescherming wordt gebruikt om de optische zender, ontvanger, en de einddoos aan te sluiten.

 

Beschrijving

 

De optische vezeleenheid wordt geplaatst in centraal.

Twee de parallelle Vezel Plastieken (FRP) wordt geplaatst aan de twee kanten versterkte.

Dan, wordt de kabel voltooid met een zwarte of een kleur LSZH of pvc-schede.

 

Dharacteristics

-Twee parallelle FRP-sterkteleden verzekeren goede prestaties van verbrijzelingsweerstand om de vezel te beschermen

-Eenvoudige structuur, lichtgewicht en hoge uitvoerbaarheid

-Het nieuwe fluitontwerp, gemakkelijk strook en las, vereenvoudigt de installatie en het onderhoud

- De speciale laag-kromming-gevoeligheidsvezel verstrekt hoge bandbreedte

en uitstekend communicatie transmissiebezit

 

 

Kabelprestaties

 

Vezeltelling Vezelstijl Kabelgewicht (kg/km) Treksterkte (N) Verbrijzelingsweerstand (n) Buigende Straal
(D: kabelstraal)
op korte termijn op lange termijn op korte termijn Op lange termijn statisch dynamisch
1 B1 9.2 ≥100 ≥60 ≥1000 ≥500 30D 60D
B1.3 30D 60D
B6a 15D 30D
B6b 10D 25D
2 B1 9.2 ≥100 ≥60 ≥1000 ≥500 30D 60d
B1.3 30D 60D
B6a 15D 30D
B6b 10D 25D
4 B1 9.2 ≥100 ≥60 ≥1000 ≥500 30D 60D
B1.3 30D 60D
B6a 15D 30D
B6b 10D 25D

 

Andere prestaties

 

1. Sterktelid: De draad van FRP of van het staal

2. Jasje: LSZH of pvc

3. Toepassing: Het toegangsnetwerk, FTTH-kabel (Vezel aan het huis), gebruikte in binnen aanleg van kabelnetten,

 

Betaling

 

Betalingstermijnen
1) Toegelaten kleine orde, OEM, enz.
2) Gewone levertijd: 5-10 dagen, volgens ordehoeveelheid.
3) Klaar aan het verschepen door overzees, DHL, Fedex, EMS, ect. zodra wij betaling ontvangen
4) Keur de vooruitgang van T/T goed 100%. Western Union, Paypal.
5) De invoerrechten, de belastingen en de lasten zijn niet inbegrepen in de puntprijs of de verschepende lasten. Deze lasten zijn de verantwoordelijkheid van de koper

 

Prestatiesspecificaties

 

 

Parameter
 
Specificatie

 

FC/PC, FC/UPC, FC/APC, SC/PC, SC/UPC,

SC/APC, ST/PC, ST/UPC, ST/APC, MU/PC, MU/APC

LC/PC, LC/APC

 
Enige wijze Multiwijze
(Typisch) toevoegingsverlies (dB) Typische Waarde 0,1 maximumwaarde 0,3 Typische Waarde 0,1 maximumwaarde 0,2
(Typisch) terugkeerverlies (dB) PC≥50, UPC≥55, APC≥60 ≥36
Gedupliceerd (dB) ≤0.1
Verwisselbaar (dB) ≤0.2
De tussenvoegsels trekt het aantal tijden (tijd) terug ≥1000
Werkende temperatuur (°C) -25~+70/-40~+80 /-40 ~+75

 

 

Optisch flardkoord die tot Informatie opdracht geven

 

OFC Haven 1 Haven 2 Vezeltype Kabel buitenafmeting
Schakelaartype Beëindigen-gezicht type Schakelaartype Beëindigen-gezicht type (Φ)

 
FC, SC PC, UPC O: vlecht, FC, Sc O: vlecht, PC, UPC S=G.625 09=0.9mm
ST, LC APC ST, LC APC H=G.655 20=2.0mm
MU
 
MU
 
M=Multiwijze (50/125um) 30=3.0mm 33=3.0mm dubbele kernkabel

 

 

 

 
D=Multimode (62.5/125um) 22=2.0mm dubbele kernkabel

 

 

 

 

 
00=customer Spec.

APC 10m 30m van Sc van Sc UPC 50m 100m FTTH Kabel van de Vezel de Optische Daling 0

 

APC 10m 30m van Sc van Sc UPC 50m 100m FTTH Kabel van de Vezel de Optische Daling 1

Contactgegevens
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

Contactpersoon: Hicorpwell

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten