Thuis ProductenOptische vezelkabel

De digitale Module van de de Laserdiode van 10G GPON Bosa 1310nm DFB

Certificaat
China Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd certificaten
China Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd certificaten
Klantenoverzichten
Werkelijk tevreden! Alles is ontvangen en ingepakt intact. Goede kwaliteit, goede stijl, hoge kostenprestaties, geschikte levering van verkoper.

—— Peter Moles van India

Deze uitrusting bevat vele verschillende hulpmiddelen met goede kwaliteit, en het is makkelijk te gebruiken. Bovendien houd ik van hun gunstige prijs, is het puchasing de moeite waard.

—— Alfie Taylor van Singapore

Ik kocht dingen meerdere keren van dit Web, Hun optica en kabels al werk volkomen, zodat denk ik ik sommige ordedingen kon proberen dit keer.

—— Putten van de V.S.

Ik ben online Chatten Nu

De digitale Module van de de Laserdiode van 10G GPON Bosa 1310nm DFB

De digitale Module van de de Laserdiode van 10G GPON Bosa 1310nm DFB
Digital 10G GPON Bosa 1310nm DFB Laser Diode Module
De digitale Module van de de Laserdiode van 10G GPON Bosa 1310nm DFB De digitale Module van de de Laserdiode van 10G GPON Bosa 1310nm DFB De digitale Module van de de Laserdiode van 10G GPON Bosa 1310nm DFB

Grote Afbeelding :  De digitale Module van de de Laserdiode van 10G GPON Bosa 1310nm DFB

Productdetails:
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: HICORPWELL
Certificering: ISO9001;2015
Modelnummer: De Diodemodule van de Digtail10g GPON Bosa 1310nm Dfb Laser
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 reeks
Prijs: negotiation
Verpakking Details: Het Coaxiale Pakket van DFB
Betalingscondities: Western Union, L/C, T/T
Levering vermogen: 500pcs per Week

De digitale Module van de de Laserdiode van 10G GPON Bosa 1310nm DFB

beschrijving
Type: De Diodemodule van de Digtail10g GPON Bosa 1310nm Dfb Laser Modelleer nr: De Diodemodule van de Dfblaser
BETALING: TT/Paypal Macht: 1-3mW
PAKKET: Het Coaxiale Pakket van DFB NAAM: de module van de laserdiode
Vezel: 0.9mm SM 9/125 Datasnelheid: 1.25G-6.0G
Hoog licht:

DFB Laser Diode Module

,

1310nm Laser Diode Module

,

GPON Bosa Laser Diode Module

De Diodemodule van de Digtail10g GPON Bosa 1310nm Dfb Laser

 

Hoge Responsivity

Kleine donkere stroom

Hoge betrouwbaarheid

Toepassingen

FTTH, SDH, SONET

 

Optical&Electricalkenmerken

 

Parameters Symbool Min Type Maximum Eenheid Beproevingsomstandigheden
Voeding Vcc 3.0 3.3 3.6 V  
Leveringsstroom Icc   44 60 mA geen ladingen
Differentiële Responsivity Rd 1.4   3.0 mW/uW

Rload =100ohm

P=-18dBm, λ=1310nm

Kies Gebeëindigde Responsivity uit Rs 0,7   1.5 mV/uW

Rload =50ohm

P=-18dBm, λ1310nm

Klein-signaal Bnadwidth BW 1.65     GHz  
Afgesneden met lage frekwentie ALS     5 kHz  
Stijgings/Daling Tijd (20%~80%) tr/tf   150 200 ps P=-18dBm, λ1310nm
Verzadigingsmacht Psat -3     dBm λ=1310nm

Kies Gebeëindigde Output uit

Impedantie

 

Ro 40 50 60 ohm  
Golflengte λ 1270   1620 NM  
Gevoeligheid       -22 dBm

λ=1310nm, @2.5Gbps,

PRVS7, ER=10dB, BER=1E-10

 

De digitale Module van de de Laserdiode van 10G GPON Bosa 1310nm DFB 0

Contactgegevens
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

Contactpersoon: Hicorpwell

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)