Rm 604 Bldg negende Yinxingyuan District 518054 Shenzhen China van Zuidenrd Nanshan
Thuis ProductenDe Optische Componenten van de vezel

Sc/MM. 2.0mm Vezel Optische Componenten 90 de Blauwe Duplex van de Graade2000 Schakelaar

Sc/MM. 2.0mm Vezel Optische Componenten 90 de Blauwe Duplex van de Graade2000 Schakelaar

SC / MM 2.0mm Fiber Optic Components 90 Degree E2000 Connector Blue Duplex

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: HICORPWELL
Certificering: IEC 60794-2-10/11
Modelnummer: Schakelaars van de de Graadengel van SC/MM 2.0mm 90

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10sets
Prijs: negotiation
Verpakking Details: Maximum 100m/per spoel voor de kabel van 5,0 mm OD
Betalingscondities: Western Union, L/C, T/T
Levering vermogen: 5000pcs per week
Contact nu
Gedetailleerde productomschrijving
Vormfactoren: Duplexsimplex Verbindingslijnen: Optische 45 Graadlaars LC MM. Schakelaars
Paintcoatkleur: blauwe Kabeldiameters: 0.9mm/2.0mm/3.0mm
Toepassing: Openlucht Binnenmededeling Type vezel: Enige Multimode wijze
Het type van Beëindigengezicht: PC/UPC/APC Jasjemateriaal: LSZH/PVC
Type connector: SC/LC/FC/ST/MPO/MTRJ/E2000

SC/MM 2.0mm 90 van de de Schakelaarsvezel van de Graadengel Optische Componenten

 

Zijn de vezel optische schakelaars ultra betrouwbare componenten die laag toevoegingsverlies en terugkeerverlies kenmerken. Zij komen met uw keus van simplex of duplexkabelconfiguratie en om met CEI, Telcordia-gr.-326-KERN Norm gemaakt in overeenstemming te zijn.

 

1. Eigenschappen:

 

  •  Laag toevoegingsverlies en achterbezinningsverlies
  •  Pre-overkoepelde de oppervlakte van het metalen kapeind
  •  Precisieanti-rotation zeer belangrijk en corrosiebestendig lichaam
  •  UL-geschatte plastic huisvesting
  •  De laarzen van de Telcordiastijl
  •  Vrij-drijft ceramische metalen kap

2. Toepassingen:

 

  •  Vezel Optische Telecommunicaties
  •  LAN (Local area network)
  •  FTTH (Vezel aan het Huis)
  •  CATV&CCTV
  •  Hoge snelheidstransmissiesystemen
  •  Vezel het optische ontdekken

3. Specificatie:

 

 

 
  Enige wijze Multimode
Toevoegingsverlies <0> <0>
Terugkeerverlies ≥55dB (PC)  
  ≥65dB (APC)  
Duurzaamheid <0> 500 matings  
Werkende Temperatuur -40 tot +150 -40 tot +150
De Grootte van het metalen kapgat 125.0+1/-0um,
Conentricity: ≤1um
127um, Conectricity: ≤3um
125.5+1/-0um,
Conentricity: ≤1um
 
 
 
4. Ordekeus:
 
 
Uit één stuk, multi-piece LC/PC SM, 3mm, 2mm of 900um-laars
De duplex van LC/PC SM met klem
Uit één stuk, multi-piece LC/APC SM, 3mm of 2mm laars
De duplex van LC/APC SM met klem
LC/PC uit één stuk, multipiece MM., 3mm, 2mm of 900um-laars
LC/PC MM.duplex met klem

 

Contactgegevens
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

Contactpersoon: Hicorpwell

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten