Rm 604 Bldg negende Yinxingyuan District 518054 Shenzhen China van Zuidenrd Nanshan
Thuis ProductenGlasvezel Optische Kabel

1 / 2/4 boren Vlak Openlucht de Kabel Zelfstandig Fig. 8 van de Vezel Optisch FTTH Daling Boog uitType

1 / 2/4 boren Vlak Openlucht de Kabel Zelfstandig Fig. 8 van de Vezel Optisch FTTH Daling Boog uitType

    • 1 / 2 / 4 Core Flat Outdoor Fiber Optic FTTH Drop Cable Self Supporting Fig 8 Bow Type
    • 1 / 2 / 4 Core Flat Outdoor Fiber Optic FTTH Drop Cable Self Supporting Fig 8 Bow Type
    • 1 / 2 / 4 Core Flat Outdoor Fiber Optic FTTH Drop Cable Self Supporting Fig 8 Bow Type
  • 1 / 2 / 4 Core Flat Outdoor Fiber Optic FTTH Drop Cable Self Supporting Fig 8 Bow Type

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: China
    Merknaam: HICORPWELL
    Certificering: IEC 60794-2-10/11
    Modelnummer: 1 / 2/4 boren Zelfstandig Fig. 8 Boog uittype de Vlakke Openluchtkabel van de Vezel Optische FTTH Da

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 10sets
    Prijs: negotiation
    Verpakking Details: In transparante zak of aangepast
    Betalingscondities: Western Union, L/C, T/T
    Levering vermogen: 5000pcs per week
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Kabeltype: 1 / 2/4 boren Zelfstandig Fig. 8 Boog uittype de Vlakke Openluchtkabel van de Vezel Optische FTTH Da Verbindingslijnen: De Schakelaars van Sc LC
    naam: dalingskabel Lengte: 10m, 20m, 30m, 50m.
    Kleuren: wit, zwart Materiaal: LSZH, PVC
    Kernaantal: 1 kern, 2 boort, Kern 4 uit Type vezel: G652D, G657A1, G657A2, OS2

     

    1 / 2/4 boren Vlak Openlucht de Kabel Zelfstandig Fig. 8 van de Vezel Optisch FTTH Daling Boog uitType

     

    1.Specification:

     

    1.Single wijze en Multimode

    2.Cable 0.9mm, 2.0mm, 2.4mm of 3.0mm met simplex of duplex en 4,6,8,12,24,48 kernen

    3.Custom ordelengte

    4.Cable groen, geel, oranje en aangepaste kleur

    5.All delen volgzaam met RoHS

    6.IEC standaardcompatibel systeem

    7.gr-326-KERN Volgzaam

     

    2.Features:

     

    1.Low toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies
    2.High dichte verbinding, gemakkelijk voor verrichting
    3.High geloofwaardigheid en stabiliteit
    4.Good in herhaalbaarheid en ruilbaarheid

     

    3.Applications:


    1.Communication workshop
    2.FTTH
    3.Local Area Network
    4.Fiber sensor
    5.CATV
    6.Fiber optisch Communicatiesysteem

     

    4.Performance index:

     

    Parameter Eenheid FC, Sc, LC, ST koord van het vezel het optische flard ST, MU MT-RJ, MPO E2000
    SM MM. SM MM. SM MM. SM
    PC UPC APC PC PC UPC PC PC UPC PC PC APC
    (Typisch) toevoegingsverlies dB ≤ 0,3 ≤ 0,2 ≤ 0,3 ≤ 0,2 ≤ 0,3 ≤ 0,2 ≤ 0,2 ≤ 0,3 ≤ 0,2 ≤ 0,2 ≤ 0,3 ≤ 0,3
    Terugkeerverlies dB ≥ 45 ≥ 50 ≥ 60 ≥ 30 ≥ 45 ≥ 50 ≥ 30 ≥ 45 ≥ 50 ≥ 35 ≥ 55 ≥ 75
    Werkende golflengte NM 1310, 1510 1310, 1510 1310, 1510 1310, 1510
    Ruilbaarheid dB ≤ 0,2 ≤ 0,2 ≤ 0,2 ≤ 0,2
    Trilling dB ≤ 0,2 ≤ 0,2 ≤ 0,2 ≤ 0,2
    Werkende temperatuur   -40~75 -40~75 -40~75 -40~75
    Opslagtemperatuur   -45~85 -45~85 -45~85 -45~85
    Kabeldiameter mm 3.0, 2.0, 0.9 3.0, 2.0, 0.9 3.0, 2.0, 0.9 3.0, 2.0, 0.9

     

    5.Availabilities:

     

    1.Full specificaties, FC, Sc, ST, LC, MTRJ, E2000, enz.

    2.Simplex en Duplex beschikbare assemblage

    3.Singlemode en multimode beschikbaar

    4.PC, UPC en APC beschikbare oppoetsen

    5.PVC en de buitenschede van LSZH.

    de kabelgrootte van 6.0.9mm, van 2.0mm en van 3.0mm.

    7.Hybrid de flardkoorden zijn op verzoek beschikbaar

    8.Pigtail beschikbaar

    9.Loopback beschikbaar

    10.Customized lengte

     

    6.Pictures

     

    1 / 2/4 boren Vlak Openlucht de Kabel Zelfstandig Fig. 8 van de Vezel Optisch FTTH Daling Boog uitType

     

     

    Contactgegevens
    Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

    Contactpersoon: Hicorpwell

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten