products
Ik ben online Chatten Nu
Contactpersoon : Yvone Si
Telefoonnummer : 86-13480892975
WhatsApp : +85260943850or8613480892975
zoekwoorden [ bare fiber optic cable ] bij elkaar passen 112 producten.
VIDEO kopen 1.0/2.0/2.5/3.0/3.5/4.5MM PMMA Plastic Naakte de Vezel Optische Kabel van Verlichtingsdecoation online fabrikant

1.0/2.0/2.5/3.0/3.5/4.5MM PMMA Plastic Naakte de Vezel Optische Kabel van Verlichtingsdecoation

Prijs: negotiation MOQ: 1.5KM
Vezeltype: 1.0/2.0/2.5/3.0/3.5/4.5MM PMMA Plastic Naakte de Vezel Optische Kabel van Verlichtingsdecoation
Paintcoatkleur: Geel, blauwe Aqua, of anderen
Kabeldoel: Vezel Optische Lichten
Het uitzenden van Kleur: RGB
Het materiaal van het lamplichaam: Kristal
VIDEO kopen Nul Naakte naakte de vezel optische kabel van de de Optische Vezelg657b3 FTTH transparante onzichtbare installatie van de Verlies Buigende Straal online fabrikant

Nul Naakte naakte de vezel optische kabel van de de Optische Vezelg657b3 FTTH transparante onzichtbare installatie van de Verlies Buigende Straal

Prijs: negotiation MOQ: 1km
Vezeltype: De Naakte Optische Vezel van SM G657B3
Paintcoatkleur: Geel, blauwe Aqua, of anderen
Kabeldoel: De Kabel van ODTR of van FO
1310nm: 0.36-0.22 DB/Km
1550nm: 0.5-0.4 DB/Km
VIDEO kopen De blauwe Spoel van de de Wijzevezel van Paintcoat FO Enige, Naakte de Vezel Optische Kabel van SMF G652D 250um online fabrikant

De blauwe Spoel van de de Wijzevezel van Paintcoat FO Enige, Naakte de Vezel Optische Kabel van SMF G652D 250um

Prijs: negotiation MOQ: 10KM
Type vezel: De naakte vezel van G652/G657 250um
Paintcoatkleur: Geel, blauwe Aqua, of anderen
Kabeldoel: De Kabel van ODTR of van FO
1310nm: 0.36-0.22 dB/Km
1550nm: 0.5-0.4 dB/Km
VIDEO kopen De Kabel van G.657.A1 10KM 20KM 30KM 40KM 50KM Aqua Glass Bare Fiber Optic online fabrikant

De Kabel van G.657.A1 10KM 20KM 30KM 40KM 50KM Aqua Glass Bare Fiber Optic

Prijs: negotiation MOQ: 100km
Vezeltype: G.657.A1
Bekledingsdiameter: 125.0 ± 0.5um
Deklaagdiameter: 242 ± 5um
Het met een laag bedekken/Bekledingsconcentriciteitsfout: ≤ 12um
Macro Buigende Gevoeligheid: draaien 1 van 10 mm-straal, 1625 NM
VIDEO kopen De Kabel van CEI G.652D 200µm Aqua Glass Bare Fiber Optic online fabrikant

De Kabel van CEI G.652D 200µm Aqua Glass Bare Fiber Optic

Prijs: negotiation MOQ: 10KM
Vezeltype: G.652D 200µm
Bekledingsdiameter: 125.0 ± 0.5um
Deklaagdiameter: 190 ± 5um
Het met een laag bedekken/Bekledingsconcentriciteitsfout: ≤ 12um
De Diameter van het wijzegebied (MFD): 1310 NM-1550 NM
VIDEO kopen 28mm Diameter 1000mm Optische Kabel van de Lengteg652d de Naakte Vezel online fabrikant

28mm Diameter 1000mm Optische Kabel van de Lengteg652d de Naakte Vezel

Prijs: negotiation MOQ: 10KM
Vezelvoorvormen: Optische vezelg652d voorvormen
Materiaal: Kiezelzuur
Doel: Optische vezelg652d Naakte Vezel
Vezel: G652D
lengte: 1500 mm - 700 mm
VIDEO kopen 1.0/2.0/2.5/3.0/3.5/4.5MM PMMA Plastic Naakte de Vezel Optische Kabel van Verlichtingsdecoation online fabrikant

1.0/2.0/2.5/3.0/3.5/4.5MM PMMA Plastic Naakte de Vezel Optische Kabel van Verlichtingsdecoation

Prijs: negotiation MOQ: 1.5km
vezeltype: 1.0/2.0/2.5/3.0/3.5/4.5MM PMMA Plastic Naakte de Vezel Optische Kabel van Verlichtingsdecoation
Paintcoatkleur: Geel, blauwe Aqua, of anderen
Kabeldoel: Vezel Optische Lichten
Het uitzenden van Kleur: RGB
Het Materiaal van het lamplichaam: Kristal
VIDEO kopen Optische Kabel van de index Multimode Naakte Vezel voor Infrarode en Zichtbare Golflengten online fabrikant

Optische Kabel van de index Multimode Naakte Vezel voor Infrarode en Zichtbare Golflengten

Prijs: negotiation MOQ: 5KM per spoel, 10km per spoel
Type vezel: multimode fiber
Paintcoatkleur: Geel, zwarte Aqua, of anderen
De kerngrootte belde: 10 microns aan 1500 microns
NAs Waaier: 0,12 tot 0,5
Bufferdiameter: 0,25 mm, 0.9mm, 3.0mm
VIDEO kopen Naakte Witte Blauwe Kleurende Enige Optische de Kabel Grondstoffen van de de Wijze Naakte Vezel van de Glas Optische Vezel G652D online fabrikant

Naakte Witte Blauwe Kleurende Enige Optische de Kabel Grondstoffen van de de Wijze Naakte Vezel van de Glas Optische Vezel G652D

Prijs: negotiation MOQ: 25.2KM per km
Vezeltype: G652D
Paintcoatkleur: Geel, blauwe Aqua, of anderen
Kabeldoel: De Kabel van ODTR of van FO
1310nm: 0.36-0.22 DB/Km
1550nm: 0.5-0.4 DB/Km
VIDEO kopen OTDR-Lanceringstrommel 250 van de de Kabelspoel SM 9/125um G652D van de Micronvezel Optisch de Vezelsimplex 3.0mm online fabrikant

OTDR-Lanceringstrommel 250 van de de Kabelspoel SM 9/125um G652D van de Micronvezel Optisch de Vezelsimplex 3.0mm

Prijs: negotiation MOQ: 10KM
Type vezel: De naakte vezel van G652/G657 250um
Paintcoatkleur: Geel, blauwe Aqua, of anderen
Kabeldoel: De Kabel van ODTR of van FO
1310nm: 0.36-0.22 dB/Km
1550nm: 0.5-0.4 dB/Km
1 2 3 4 5 Next > Last Total 12 page