products
Ik ben online Chatten Nu
Contactpersoon : Yvone Si
Telefoonnummer : 86-13480892975
WhatsApp : +85260943850or8613480892975
VIDEO China 100m lengte 10mm Polymeer Naakte Optische Vezel voor Verlichting

100m lengte 10mm Polymeer Naakte Optische Vezel voor Verlichting

Prijs: negotiation MOQ: 100M per spoel
Vezeltype: 0.5mm de Zij Plastic Optische Vezel van de Gloedverlichting (POF)
Paintcoatkleur: Geel, blauwe Aqua, of anderen
Kabeldoel: Vezel Optische Lichten
Het uitzenden van kleur: RGB
Het Materiaal van het lamplichaam: kristal
VIDEO China 1.0/2.0/2.5/3.0/3.5/4.5MM PMMA Plastic Naakte de Vezel Optische Kabel van Verlichtingsdecoation

1.0/2.0/2.5/3.0/3.5/4.5MM PMMA Plastic Naakte de Vezel Optische Kabel van Verlichtingsdecoation

Prijs: negotiation MOQ: 1.5KM
Vezeltype: 1.0/2.0/2.5/3.0/3.5/4.5MM PMMA Plastic Naakte de Vezel Optische Kabel van Verlichtingsdecoation
Paintcoatkleur: Geel, blauwe Aqua, of anderen
Kabeldoel: Vezel Optische Lichten
Het uitzenden van Kleur: RGB
Het materiaal van het lamplichaam: Kristal
China Kiezelzuurvezel Optran plus de UV Harde polymeer-Beklede Vezel van Optran PLu wf OPTRAN ULTRA

Kiezelzuurvezel Optran plus de UV Harde polymeer-Beklede Vezel van Optran PLu wf OPTRAN ULTRA

Prijs: negotiation MOQ: 5KM per spoel, 10km per spoel
Vezeltype: Kiezelzuurvezel
Paintcoatkleur: Geel, zwarte Aqua, of anderen
De kerngrootte belde: 10 microns aan 1500 microns
NAs Range: 0,12 tot 0,5
Bufferdiameter: 0,25 mm, 0.9mm, 3.0mm
VIDEO China Van het de Deklaagglas van G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C de Naakte Optische Vezel

Van het de Deklaagglas van G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C de Naakte Optische Vezel

Prijs: negotiation MOQ: 50.4KM
Vezeltype: G657A1 & G657A2
Kabeldoel: De Kabel van ODTR of van FO
Bekledingsdiameter: 125.0 ± 0.5um
Deklaagdiameter: 242 ± 5um
Het met een laag bedekken/Bekledingsconcentriciteitsfout: ≤ 12um
VIDEO China De naakte Optische Vezel Singlemode 900um Vezel voegt Extra Lagen G652D G657A1 G657A2 SM voor de Kabelproductie van FO toe

De naakte Optische Vezel Singlemode 900um Vezel voegt Extra Lagen G652D G657A1 G657A2 SM voor de Kabelproductie van FO toe

Prijs: negotiation MOQ: 10KM
Vezeltype: De naakte vezel van G652/G657 250um
Paintcoatkleur: Geel, blauwe Aqua, of anderen
Kabeldoel: De Kabel van ODTR of van FO
1310nm: 0.36-0.22 DB/Km
1550nm: 0.5-0.4 DB/Km
VIDEO China Plastic Naakte de Optische Vezel Lichte Optische Vezel van PMMA voor Verlichtingsdecoratie

Plastic Naakte de Optische Vezel Lichte Optische Vezel van PMMA voor Verlichtingsdecoratie

Prijs: negotiation MOQ: 1.2KM per spoel
Type vezel: Van het de Wijzeglas van PMMA de Multi Optische Vezel (MM.-GOF)
Paintcoatkleur: Geel, blauwe Aqua, of anderen
Kabeldoel: Vezel Optische Lichten
Het uitzenden van Kleur: RGB
Het Materiaal van het lamplichaam: Kristal
VIDEO China De blauwe Spoel van de de Wijzevezel van Paintcoat FO Enige, Naakte de Vezel Optische Kabel van SMF G652D 250um

De blauwe Spoel van de de Wijzevezel van Paintcoat FO Enige, Naakte de Vezel Optische Kabel van SMF G652D 250um

Prijs: negotiation MOQ: 10KM
Type vezel: De naakte vezel van G652/G657 250um
Paintcoatkleur: Geel, blauwe Aqua, of anderen
Kabeldoel: De Kabel van ODTR of van FO
1310nm: 0.36-0.22 dB/Km
1550nm: 0.5-0.4 dB/Km
VIDEO China OM1 62,5/125 um sorteren-Index Multimode Optische Vezel met een 62.5um-Kerndiameter

OM1 62,5/125 um sorteren-Index Multimode Optische Vezel met een 62.5um-Kerndiameter

Prijs: negotiation MOQ: 10KM
Bekledingsdiameter: um 125
Kerndiameter: 62.5um
1310nm: 0.36-0.22 DB/Km
1550nm: 0.5-0.4 DB/Km
Vezel: OM1 62,5/125 um Multimode Naakte Optische Vezel
VIDEO China Hcw-MM.-105/125-22A Zuivere Multimode Optische Vezel 500M 1M 10KM 20KM 50KM van de Kiezelzuurkern

Hcw-MM.-105/125-22A Zuivere Multimode Optische Vezel 500M 1M 10KM 20KM 50KM van de Kiezelzuurkern

Prijs: negotiation MOQ: 500m
Vezeltype: MM. 105/125 250um-Na 0,22
Bekledingsdiameter: 125.0 ± 0.5um
Deklaagdiameter: 242 ± 5um
Deklaagmateriaal: Dubbele UVacrylate
Numerieke opening: 105/125/250um
VIDEO China Van de de Lanceringskabel van OM1 OM2 OM3 Naakte de Optische Vezelbroodjes G.657A of G.652D-Norm

Van de de Lanceringskabel van OM1 OM2 OM3 Naakte de Optische Vezelbroodjes G.657A of G.652D-Norm

Prijs: negotiation MOQ: 10KM
Type vezel: Naakte Optische Vezelbroodjes
Paintcoatkleur: Geel, blauwe Aqua, of anderen
Kabeldoel: De Kabel van ODTR of van FO
1310nm: 0.36-0.22 dB/Km
1550nm: 0.5-0.4 dB/Km
1 2 3 4 5 Next > Last Total 14 page