products
Ik ben online Chatten Nu
Contactpersoon : Yvone Si
Telefoonnummer : 86-13480892975
WhatsApp : +85260943850or8613480892975
VIDEO China De Machine van de de Optische Vezelfusie van ISO/Originele Hete de Smeltingsmachine van Sumitomo van de Lasten van Japan 300 Kernen tegelijkertijd

De Machine van de de Optische Vezelfusie van ISO/Originele Hete de Smeltingsmachine van Sumitomo van de Lasten van Japan 300 Kernen tegelijkertijd

Prijs: 2500-3500 USD per set MOQ: 1 PCs één PCs in lplastic doos, dan in het karton
formaat: 120*154*130 (mm)
Vezeltypes: SMF (G.652). MMF (G.651). DSF (G.653), NZDSF (G.655). BIF (G.657)
MMF: 0.01dB SMF 0.02dB
Spanningstest: Lithiumbatterij 11.1V/4600Ah
spliceing tijd: 7 seconden (de snelle wijze van SM G652D) 9 Seconden (Autowijze)
VIDEO China Ruwe de Vezel van het Gebiedsgeval Luxe Optische het Verbinden Hulpmiddeluitrusting, Hulpmiddelen van de Vezel de Optische Installatie

Ruwe de Vezel van het Gebiedsgeval Luxe Optische het Verbinden Hulpmiddeluitrusting, Hulpmiddelen van de Vezel de Optische Installatie

Prijs: negotiation MOQ: 1 set
Pakkettengrootte: 430X330X135 MM.
hoeveelheid: 27 verschillende hulpmiddelen
Ronde Kabelsnijmachine: het verwijderen van de buitenschede
De longitudinale Snijmachine van de Bufferbuis: snijd nauwkeurig en verwijder snel, veilig en.
Vezel optisch afbijtmiddel: ontdoend van de buitenschede van de vlecht en van de 250 micronkabel neer aan de 125 micronglasvezel
VIDEO China De Vezel van vezel Oppoetsende Films het Testen Hulpmiddelen 5“ de Oppoetsende Verbruiksgoederen van de Schijvenschakelaar

De Vezel van vezel Oppoetsende Films het Testen Hulpmiddelen 5“ de Oppoetsende Verbruiksgoederen van de Schijvenschakelaar

Prijs: negotiation MOQ: 10 stuks
naam: glasvezel polijsten film
Verbindingslijnen: SC FC ST LC MPO MTP MTRJ
Kleuren: Lavendel, Roze, wit Blauw, groen, gra
Schurende Korrelgrootte: 1u, 3u, 9U, 15U, 30U
Gebruik: polijsten
China AC100-240V van de de Precisievezel van vezel Testende Hulpmiddelen het Lassen Passende Fusie die Machine verbinden

AC100-240V van de de Precisievezel van vezel Testende Hulpmiddelen het Lassen Passende Fusie die Machine verbinden

Prijs: 1188 USD per set MOQ: 1 PCs één PCs in lplastic doos, dan in het karton
verlies terug: Meer dan 60 dB
Typische het Verbinden Duur: 13 tweede het snelle Verbinden, 30 tweede voor normale bedrijfsvoering
Bekledingsdiameter: 80-150 um
Deklaaglaag Dia: 100-1000um
Het verwarmen wijze: 41 groepen verrichtingswijzen
China Molenaar Ripley ACS acs-2 Gepantserde Kabelsnijmachine/Snijmachine van de Vezel de Optische Kabel

Molenaar Ripley ACS acs-2 Gepantserde Kabelsnijmachine/Snijmachine van de Vezel de Optische Kabel

Prijs: negotiation MOQ: 1 stk
naam: Molenaar acs-2 Gepantserde Kabelsnijmachine
Catalogus: uitrustingen van het vezel de optische hulpmiddel
Toepassingswaaier: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX
Opbrengsgrootte: 132mm
Gewicht: 285g,
China Van de het Materiaal t-400S Fusie van de polyestervezel het Blazende Lasapparaat 0.01dB SMF 0.02dB

Van de het Materiaal t-400S Fusie van de polyestervezel het Blazende Lasapparaat 0.01dB SMF 0.02dB

Prijs: 1200-1600 USD per set MOQ: 1 PCs één PCs in plastic doos, dan in het karton
formaat: 129*195*99 (mm)
Vezeltypes: SMF (G.652). MMF (G.651). DSF (G.653), NZDSF (G.655). BIF (G.657)
MMF: 0.01dB SMF 0.02dB
frequentie: 4a (KHz)
spliceing tijd: 7sec (de Snelle Wijze van SM G652)
China FTTH-Uitrusting van het Vezel de Optische Hulpmiddel, Vezel het Testen Hulpmiddelen met OPM VFL en Vezelmes

FTTH-Uitrusting van het Vezel de Optische Hulpmiddel, Vezel het Testen Hulpmiddelen met OPM VFL en Vezelmes

Prijs: negotiation MOQ: 1 stk
Geen: Hgw-01TH Stijl
Nettogewicht: 1.2KG
kleur: Black
Sleutelwoord: De Uitrustingszak van het vezel Optische Hulpmiddel
Testende Golfwaaier: 850/980/1300/1310/1490/1550/1625nm
VIDEO China Blauwe de Vezel van 120ml 180ml het Testen HDPE van de de Automaatfles 250ml van de Hulpmiddelenalcohol

Blauwe de Vezel van 120ml 180ml het Testen HDPE van de de Automaatfles 250ml van de Hulpmiddelenalcohol

Prijs: negotiation MOQ: 50 stuks
naam: De blauwe 120ml/180ml/250ml-Fles van de Alcoholautomaat
Materiaal: HDPE of glas met ESD materiaal
Capaciteit: 4 OZ, 6 OZ & 8 OZ (250ML)
Vorm: Ronde
kleur: Roze, Blauw, Geel Wit,
VIDEO China SKL - de Vezel Optisch Mes van 6C FTTH, Vezel Optische Snijder 3 Jaar Garantie

SKL - de Vezel Optisch Mes van 6C FTTH, Vezel Optische Snijder 3 Jaar Garantie

Prijs: negotiation MOQ: 1 stk
Modelleer Nr: SKL-6C
Netto gewicht: 0.35kg
Kleur: Sinaasappel
Naam: glasvezelmes SKL-6C
Type: Singlemode / Mutimode
VIDEO China Het economische Vezel het Testen van de de Molenaarvezel van CFS -3 van Hulpmiddelencfs -2 Optische Afbijtmiddel

Het economische Vezel het Testen van de de Molenaarvezel van CFS -3 van Hulpmiddelencfs -2 Optische Afbijtmiddel

Prijs: negotiation MOQ: 1 stk
naam: CFS-2 CFS-3 Molenaarafbijtmiddel
hoeveelheid: 5 PCs in voorraad
Toepassingswaaier: Voor het ontdoen van van 250 micron cladded de bufferdeklaag om 125 micron bloot te stellen vezel
Lengte: 6.43 binnen (165,00 mm)
Gewicht: 4,17 ons (119.0g)
1 2 3 4 5 Next > Last Total 7 page