products
Ik ben online Chatten Nu
Contactpersoon : Yvone Si
Telefoonnummer : 86-13480892975
WhatsApp : +85260943850or8613480892975
zoekwoorden [ ethernet fiber transceiver ] bij elkaar passen 14 producten.
VIDEO kopen De Media van de omschakelingstechnologie de Vezelmedia van Omzettingsethernet Convertor 10/100 Mbps online fabrikant

De Media van de omschakelingstechnologie de Vezelmedia van Omzettingsethernet Convertor 10/100 Mbps

Prijs: negotiation MOQ: 1 eenheid
Type: De Media van de Ethernetvezel Convertor 10/100 Mbps
Golflengte: 1310nm
Afstand: Single-mode dubbel-vezel: 10/20KM (120Km); Categorie-5 verdraaide paren: 100m
Vertraging: neen meer dan 10μs
MTBF: 100.000 uren
kopen De Vezel Optische Zendontvanger van SFP-GE-t-RJ45 SFP+ CAT6 CAT6A 10G Ethernet online fabrikant

De Vezel Optische Zendontvanger van SFP-GE-t-RJ45 SFP+ CAT6 CAT6A 10G Ethernet

Prijs: negotiation MOQ: 1 paar
NAAM: SFP-GE-t RJ45 SFP+ 10G CAT6 (20m), CAT6A (30m), Ethernet 10G
Schakelaartype: RJ45 aan sfp convertor
Certificering: CE RoHS FCC
Afstandswaaier: 3km, 10km, 20km, 40KM, 60km, 80km, 100km, 120km
haventype: RJ45-haven
VIDEO kopen De Media van de vezel Optische Zendontvanger Convertor 10/100/1000Base-TX en 1000Base-SX 100 Module van de Basis de Snelle Transmissie online fabrikant

De Media van de vezel Optische Zendontvanger Convertor 10/100/1000Base-TX en 1000Base-SX 100 Module van de Basis de Snelle Transmissie

Prijs: negotiation MOQ: 1 stk
Netwerkpoort:: RJ45
Werkende normen: IEEE802.3z/AB, 1000Base-t en 1000Base-SX/LX
Golflengte: 1310/1550nm
Omzettingsmiddelen: Media omzetting
Transimissionafstand: 25km
VIDEO kopen Zendontvanger 100/100 van RJ45 Gigabit Ethernet Enige de Media van de Vezel Enige Wijze Convertor online fabrikant

Zendontvanger 100/100 van RJ45 Gigabit Ethernet Enige de Media van de Vezel Enige Wijze Convertor

Prijs: negotiation MOQ: 1 stk
Netwerkpoort:: RJ45
Werkende normen: IEEE802.3z/AB, 1000Base-t en 1000Base-SX/LX
Golflengte: 1310/1550nm
Omzettingsmiddelen: Media omzetting
Transimissionafstand: 25km
VIDEO kopen 10 / 100/1000M Enige Vezel Optische Zendontvanger IEEE802.3z die niet - condenseren online fabrikant

10 / 100/1000M Enige Vezel Optische Zendontvanger IEEE802.3z die niet - condenseren

Prijs: negotiation MOQ: 10 m
Compatibiliteit: IEEE802.3z en IEEE802.3ab-normen
Pakkettengrootte: 25 x 195mm 165g (zonder batterij)
Golflengte: 1310/1550nm
Omzettingsmiddelen: Media omzetting
Optische Haven: MM.: SC/ST/FC (vezelgrootte: 50,62.5/125µm)
VIDEO kopen Enige Dubbele de Media van Vezelethernet Convertor IEEE802.3ab 1000Base - T 0.5A online fabrikant

Enige Dubbele de Media van Vezelethernet Convertor IEEE802.3ab 1000Base - T 0.5A

Prijs: negotiation MOQ: 1 stk
Netwerkhaven: RJ45
Werkende normen: IEEE802.3z/AB, 1000Base-t en 1000Base-SX/LX
Golflengte: 1310/1550nm
Omzettingsmiddelen: Media omzetting
Transimissionafstand: 25KM
VIDEO kopen Vezel Optische Vergroting HDMI aan de Zender1610nm Golflengte van de Vezelconvertor online fabrikant

Vezel Optische Vergroting HDMI aan de Zender1610nm Golflengte van de Vezelconvertor

Prijs: negotiation MOQ: 1 paar
HDMI-resolutie: 1080p/720p/576p/480p
Afstand: 20/40/80 km (SM-vezel)/550M (MM.vezel)
golflengte: 1310nm&1470nm~1610nm
Ondersteunt: De interface van HDMI/DVI-
OutputKabellengte: ≤20m AWG26 HDMI 1,3 standaardkabel
VIDEO kopen Mini3g/HD - SDI aan Vezelmedia Convertor met Grootte 110*40*20mm van de Aantekeningsfunctie online fabrikant

Mini3g/HD - SDI aan Vezelmedia Convertor met Grootte 110*40*20mm van de Aantekeningsfunctie

Prijs: negotiation MOQ: 1 paar
formaat: 110*40*20mm
Werkende normen: IEEE802.3z/AB, 1000Base-t en 1000Base-SX/LX
golflengte: 1310nm&1470nm~1610nm
formaten: 3 Gbps, 1,5 Gbps, 270 Mbps
output: 1 optische vezel van x LC
VIDEO kopen Sc 2 RJ45-Vezel Optische Zendontvanger 850nm 1310nm 1550nm kiest Wijze 10/100m uit online fabrikant

Sc 2 RJ45-Vezel Optische Zendontvanger 850nm 1310nm 1550nm kiest Wijze 10/100m uit

Prijs: negotiation MOQ: 1 stk
Netwerkhaven: RJ45
Werkende normen: IEEE802.3z/AB, 1000Base-t en 1000Base-SX/LX
Golflengte: 1310/1550nm
Omzettingsmiddelen: Media omzetting
Transimissionafstand: 25KM
VIDEO kopen CEI 60794 Vezel Optische Zendontvanger 20KM 1SC 2 RJ45 850nm 1310nm 1550nm Ethernet online fabrikant

CEI 60794 Vezel Optische Zendontvanger 20KM 1SC 2 RJ45 850nm 1310nm 1550nm Ethernet

Prijs: negotiation MOQ: 1 stk
Netwerkpoort:: RJ45
Werkende normen: IEEE802.3z/AB, 1000Base-t en 1000Base-SX/LX
Golflengte: 1310/1550nm
Omzettingsmiddelen: Media omzetting
Transimissionafstand: 25km
1 2 Next > Last Total 2 page