products
Ik ben online Chatten Nu
Contactpersoon : Yvone Si
Telefoonnummer : 86-13480892975
WhatsApp : +85260943850or8613480892975
zoekwoorden [ fiber optic wire cable ] bij elkaar passen 207 producten.
VIDEO kopen CEI-de Kabelspoel van het Vezel schatte Optische Flard 200M/300M/500M Kabelcapaciteit online fabrikant

CEI-de Kabelspoel van het Vezel schatte Optische Flard 200M/300M/500M Kabelcapaciteit

Prijs: negotiation MOQ: 150m
Kabeltype: 200M /300M /500M geschatte kabelcapaciteit in de de kabelspoel van het vezel optische flard
Schakelaars: Aangepast, ODVA, PDLC, FC, Sc-Schakelaars
Paintcoatkleur: Zwarte of Sinaasappel of, Geel, anderen
Kabeldoel: Telecometoepassing
Lengte: 200 m aan 500m
VIDEO kopen GYTC8Y LSZH G657A om Zelfsteun 12 kern 8 kern 2 Optische de Dalingskabel van de kern Draagbare FTTH Vezel online fabrikant

GYTC8Y LSZH G657A om Zelfsteun 12 kern 8 kern 2 Optische de Dalingskabel van de kern Draagbare FTTH Vezel

Prijs: negotiation MOQ: 100m
Kabeltype: Zelfstandige de Dalingskabel van FTTH
Verbindingslijnen: LC de Schakelaars van Sc ST FC
naam: dalingskabel
Lengte: 100M /500M /1000M /2000M
Kleuren: wit, zwart
VIDEO kopen ODVA-Kabels van het de Vezel Optische Flard van Sc maken de Duplexcpri RRU RRH 100m - 1000m waterdicht online fabrikant

ODVA-Kabels van het de Vezel Optische Flard van Sc maken de Duplexcpri RRU RRH 100m - 1000m waterdicht

Prijs: negotiation MOQ: 10sets
Kabeltype: ODVA-Duplex het Flardkabels van Sc
Verbindingslijnen: SC LC OF MPO
Paintcoatkleur: Het geeloranje Roze Blauw van Aqua
Jasje OD: 0.9MM 2mm 3mm
Lengte: Per Reel.100m 1000m
VIDEO kopen 2 / 4 kern 3 Draad G657A1 1KM Kabel van de Vezel de Optische Daling Binnen Openluchtftth online fabrikant

2 / 4 kern 3 Draad G657A1 1KM Kabel van de Vezel de Optische Daling Binnen Openluchtftth

Prijs: negotiation MOQ: 1 KM (500M+500M)
Kabeltype: G657A1 de binnenkabel van FO
Verbindingslijnen: Aangepast, LC, FC, Sc-Schakelaars
Paintcoatkleur: Zwarte of Sinaasappel of, Geel, anderen
Kabeldoel: Telecometoepassing
Lengte: 500 m aan 1000m
VIDEO kopen FTTH-Sc UPC aan Kabel van de de Glasvezel Optische Daling van Sc UPC 200M Lengte Zwarte Kleur online fabrikant

FTTH-Sc UPC aan Kabel van de de Glasvezel Optische Daling van Sc UPC 200M Lengte Zwarte Kleur

Prijs: negotiation MOQ: 10 stuks
Kabeltype: 1 / 2/4 Kern FTTH de kabel van het het Flardkoord van de Dalingskabel
Verbindingslijnen: APC van Sc UPC Schakelaars
naam: dalingskabel
Lengte: 10m, 20m, 30m, 50m. 100M, 200M
Kleuren: wit, zwart
kopen Hybride Optische het Netwerkkabel van de Kopervezel met het Zwarte Aangepaste Jasje van TPU LSZH online fabrikant

Hybride Optische het Netwerkkabel van de Kopervezel met het Zwarte Aangepaste Jasje van TPU LSZH

Prijs: negotiation MOQ: 2KM
Type vezel: G652D of G657A1
Verbindingslijnen: Op maat
Paintcoatkleur: Zwart of wit
Kabeldoel: Openluchtgebruik
Lengte: 2KM tot 4KM per Spoel.
kopen Van Multimode Vezel Optisch Boomstam van MPO 100G QSFP OM3 OM4 van de de Kabellszh Vezel Optisch het Flardkoord online fabrikant

Van Multimode Vezel Optisch Boomstam van MPO 100G QSFP OM3 OM4 van de de Kabellszh Vezel Optisch het Flardkoord

Prijs: negotiation MOQ: 10sets
Kabeltype: FTTH lc-LC OM3 150M DX-het Flardkoord van de Vezel Optisch Kabel
Schakelaars: LC de Schakelaars van Sc ST FC
Paintcoatkleur: Geel
Kabeldoel: de tactische en zelfs automobiel commerciële toepassingen van het ruimtevaart, in de lucht, mariene,
Lengte: 1m, 2m, 3m, 5m, 10m
VIDEO kopen De binnen Openluchtkabel SM van de Vezel Optische Doorbraak pre - Geëindigde Assemblage 2.0mm online fabrikant

De binnen Openluchtkabel SM van de Vezel Optische Doorbraak pre - Geëindigde Assemblage 2.0mm

Prijs: negotiation MOQ: 100m
Kabeltype: 4 vezels Binnen Openluchtsm pre-Geëindigde Assemblage, 2.0mm Doorbraakkabel
Verbindingslijnen: Aangepast, LC, FC, Sc-Schakelaars
Paintcoatkleur: Zwarte of Sinaasappel of, Geel, anderen
Kabeldoel: Telecometoepassing
Lengte: 500 m aan 1000m
kopen De draagbare FTTH-Kabel van de Vezel Optische Daling GYXTC8Y G657A1 om Zelfsteun 12 kern 8 kern 2 kern online fabrikant

De draagbare FTTH-Kabel van de Vezel Optische Daling GYXTC8Y G657A1 om Zelfsteun 12 kern 8 kern 2 kern

Prijs: negotiation MOQ: 100m
Vezeltype: G657A1
Vezelkernen: Enige kernen
Paintcoatkleur: Zwarte of wit
Kabeldoel: Openluchtgebruik
Lengte: 1KM tot 2KM per Spoel.
kopen FTTH-APC UPC van Sc Glasvezel Optische Kabel, Kabel van de Vezel de Optische Daling voor Toepassing online fabrikant

FTTH-APC UPC van Sc Glasvezel Optische Kabel, Kabel van de Vezel de Optische Daling voor Toepassing

Prijs: negotiation MOQ: 10 stuks
Kabeltype: 1 / 2/4 Kern FTTH de kabel van het het Flardkoord van de Dalingskabel
Verbindingslijnen: APC van Sc UPC Schakelaars
naam: dalingskabel
Lengte: 10m, 20m, 30m, 50m. 100M
Kleuren: wit, zwart
1 2 3 4 5 Next > Last Total 21 page