products
Ik ben online Chatten Nu
Contactpersoon : Yvone Si
Telefoonnummer : 86-13480892975
WhatsApp : +85260943850or8613480892975
zoekwoorden [ fiber quick connector ] bij elkaar passen 129 producten.
VIDEO kopen 50N trekftth 3.0mm Ingebedde de Vezel Snelle Schakelaar van Sc APC online fabrikant

50N trekftth 3.0mm Ingebedde de Vezel Snelle Schakelaar van Sc APC

Prijs: negotiation MOQ: 10SETS
Type: Ingebedde Optische Vezel Snelle Snelle Schakelaar
Toevoegingsverlies: minder dan 0,3 (maximum 0,4)
Paintcoatkleur: Blauw
Terugkeerverlies: ≥40dB
Dalingskabel: de Dalingskabel van 2.0X 3.0mm
VIDEO kopen De enige Optische Componenten van de Wijzeesc250d Vezel/Vezel Snelle Schakelaar online fabrikant

De enige Optische Componenten van de Wijzeesc250d Vezel/Vezel Snelle Schakelaar

Prijs: negotiation MOQ: 10sets
Type: APC van Sc van ESC 250D Snelle Snelle Schakelaar
Toevoegingsverlies: minder dan 0,3 (maximum 0,4)
Paintcoatkleur: blauw of groen
verlies terug: ≥40dB
dalingskabel: DALING 3.0MM VLAKKE 2*3CABLE
VIDEO kopen De zwarte van de de Laarsvezel van de 45 Graadengel Snelle Schakelaar, de Schakelaars van de de Vezelkabel van LSZH/pvc- online fabrikant

De zwarte van de de Laarsvezel van de 45 Graadengel Snelle Schakelaar, de Schakelaars van de de Vezelkabel van LSZH/pvc-

Prijs: negotiation MOQ: 10sets
Vormfactoren: Duplexsimplex
Verbindingslijnen: 45 Schakelaars van de Graadlaars
Paintcoatkleur: Black
Kabeldiameters: 0.9mm/2.0mm/3.0mm
Toepassing: Openlucht Binnenmededeling
VIDEO kopen FTTH-de Vezel Snelle Schakelaar Gpon Epon Trekstrengh >30N van de Dalingskabel online fabrikant

FTTH-de Vezel Snelle Schakelaar Gpon Epon Trekstrengh >30N van de Dalingskabel

Prijs: negotiation MOQ: 10sets
Type: De Schakelaarupc van Sc Snelle Snelle Schakelaar
Toevoegingsverlies: minder dan 0,3 (maximum 0,4)
Paintcoatkleur: blauw of groen
Terugkeerverlies: ≥40dB
Dalingskabel: DALING 3.0MM VLAKKE 2*3CABLE
VIDEO kopen Snelle APC UPC van Sc van de dalingskabel Schakelaar, de Optische Schakelaars van de Telecommunicatievezel online fabrikant

Snelle APC UPC van Sc van de dalingskabel Schakelaar, de Optische Schakelaars van de Telecommunicatievezel

Prijs: negotiation MOQ: 10sets
Type: De Schakelaarupc van Sc Snelle Snelle Schakelaar
Toevoegingsverlies: minder dan 0,3 (maximum 0,4)
Paintcoatkleur: blauw of groen
verlies terug: ≥40dB
dalingskabel: DALING 3.0MM VLAKKE 2*3CABLE
kopen Optische 45 Graadlaars de HEREN LC Snelle Schakelaar, de Duplexschakelaars van de Vezelkabel online fabrikant

Optische 45 Graadlaars de HEREN LC Snelle Schakelaar, de Duplexschakelaars van de Vezelkabel

Prijs: negotiation MOQ: 10sets
Vormfactoren: Duplexsimplex
Verbindingslijnen: Optische 45 Graadlaars LC MM. Schakelaars
Paintcoatkleur: blauwe
Kabeldiameters: 0.9mm/2.0mm/3.0mm
Toepassing: Openlucht Binnenmededeling
VIDEO kopen De Optische Componenten van de adaptervezel, Enige Wijze/de Schakelaars van Multimode Vezelkabel online fabrikant

De Optische Componenten van de adaptervezel, Enige Wijze/de Schakelaars van Multimode Vezelkabel

Prijs: negotiation MOQ: 200 stuks
naam: Sc-Naakte de Optische Vezeladapter van de Metaal Vierkante Zilveren Kleur
kleur: Staal
Type vezel: Enige Multimode wijze
Het type van Beëindigengezicht: PC/UPC/APC
Punt: SC Fiber Optic Adapter
VIDEO kopen Uniek ESC250D-APC UPC van Sc de Schakelaarshoog rendement van de Vezel Optisch Kabel online fabrikant

Uniek ESC250D-APC UPC van Sc de Schakelaarshoog rendement van de Vezel Optisch Kabel

Prijs: negotiation MOQ: 10sets
Type: APC van Sc van ESC 250D Snelle Snelle Schakelaar
Toevoegingsverlies: minder dan 0,3 (maximum 0,4)
Paintcoatkleur: blauw of groen
Terugkeerverlies: ≥40dB
Dalingskabel: DALING 3.0MM VLAKKE 2*3CABLE
VIDEO kopen Singlemode ELC925T LC/APC FTTH 3.0mm Vezel Snelle Schakelaar online fabrikant

Singlemode ELC925T LC/APC FTTH 3.0mm Vezel Snelle Schakelaar

Prijs: negotiation MOQ: 10SETS
Type: LC APC Optische Vezel Snelle Snelle Schakelaar
Toevoegingsverlies: minder dan 0,3 (maximum 0,4)
Paintcoatkleur: Blauw
Terugkeerverlies: ≥40dB
Dalingskabel: de Dalingskabel van 2.0X 3.0mm
VIDEO kopen 4C 8C 12C breidde Vezel Optische Schakelaar Met meerdere kanalen van de Straal de Hermafrodiete Straal voor militaire tactische communicatie kabeltelevisie uit online fabrikant

4C 8C 12C breidde Vezel Optische Schakelaar Met meerdere kanalen van de Straal de Hermafrodiete Straal voor militaire tactische communicatie kabeltelevisie uit

Prijs: negotiation MOQ: 1m
Kabeltype: Uitgebreid optisch het flardkoord met meerdere kanalen van de Straal hermafrodiete vezel
Zijb-Schakelaars: Aangepast, ODVA, PDLC, FC, Sc-Schakelaars
Paintcoatkleur: Zwarte of Sinaasappel of, Geel, anderen
Kabeldoel: Telecometoepassing
lengte: 50 m aan 500m
1 2 3 4 5 Next > Last Total 13 page