Bericht versturen
products
Ik ben online Chatten Nu
Contactpersoon : Yvone Si
Telefoonnummer : 86-13480892975
WhatsApp : +8613480892975
zoekwoorden [ multimode patch cable ] bij elkaar passen 145 producten.
kopen De simplex Duplexkabels van het Vezel Optisch Flard/het Flardkoord van BBU RRU CPRI online fabrikant

De simplex Duplexkabels van het Vezel Optisch Flard/het Flardkoord van BBU RRU CPRI

Prijs: negotiation MOQ: 1sets
Kabeltype kabels van het vezel de optische flard
Schakelaars LC
Paintcoatkleur Het geeloranje Roze Blauw van Aqua
Jasje OD 0.9MM 2MM 3MM
Lengte Per Reel.100m 1000m
kopen Van het communicatie Gepantserde Om3 de Kabellc LC MultiMode Automobielruimte Vezelflard online fabrikant

Van het communicatie Gepantserde Om3 de Kabellc LC MultiMode Automobielruimte Vezelflard

Prijs: negotiation MOQ: 10sets
Kabeltype Lc-LC van het de Kabelflard van het MM.vezel Optisch Flard Koord 1m/3m/5m
Schakelaars LC schakelaars
Paintcoatkleur Blauw
Kabeldoel ruimtevaart, in de lucht, marien, grond voertuig, tactische en zelfs automobiel commerciële toepas
Lengte 1m, 2m, 3m, 5m.
kopen Openluchtcei 60794 de Optische Vezel van het Flardkoord, de Gele Kabel van het de Vezelflard van Paintcoat St Lc online fabrikant

Openluchtcei 60794 de Optische Vezel van het Flardkoord, de Gele Kabel van het de Vezelflard van Paintcoat St Lc

Prijs: negotiation MOQ: 10sets
Kabeltype Sc-APC SM van het de Kabelflard van het Vezel Optisch Flard Koord 1m/3m/5m
Verbindingslijnen LC de Schakelaars van Sc ST FC
Paintcoatkleur geel
Kabeldoel de tactische en zelfs automobiel commerciële toepassingen van het ruimtevaart, in de lucht, mariene,
Lengte 1m, 2m, 3m, 5m.
kopen De waterdichte IP van het Flardkabels van de Schakelaarsvezel Optische Mechanische Weerstand van Sc LC MPO Mini online fabrikant

De waterdichte IP van het Flardkabels van de Schakelaarsvezel Optische Mechanische Weerstand van Sc LC MPO Mini

Prijs: negotiation MOQ: 10sets
Kabeltype IP de Waterdichte Kabels RRU van het Vezel Optische Flard (RRH)
Schakelaars Aangepaste of LC-Schakelaars
Paintcoatkleur Zwarte of wit
Kabeldoel de tactische en zelfs automobiel commerciële toepassingen van het ruimtevaart, in de lucht, mariene,
lengte Per Reel.100m 500m
kopen Blauwe Kabels 3.0mm 300M Low Insertion Loss van het Vezel Optische Flard met Douanelengte online fabrikant

Blauwe Kabels 3.0mm 300M Low Insertion Loss van het Vezel Optische Flard met Douanelengte

Prijs: negotiation MOQ: 10sets
Kabeltype FTTH-van het de Vezel het Optische Flard van de Dalingskabel Koord van het de Kabelsflard
Schakelaars LC de Schakelaars van Sc ST FC
Naam Dalingskabel
Lengte 1m, 2m, 3m, 5m.
Kleuren Zwart wit,
kopen De minisc-Aangepaste Schakelaars van het Vezel Optische Flard Kabels met HW-Apparaten online fabrikant

De minisc-Aangepaste Schakelaars van het Vezel Optische Flard Kabels met HW-Apparaten

Prijs: negotiation MOQ: 1pcs
Kabeltype HW de minikabels van het de Vezel Optische Flard van Sc Waterdichte
Schakelaars Aangepaste of Sc-Schakelaars
Jasjegrootte 7.0mm, 4.8mm
Kabeldoel de tactische en zelfs automobiel commerciële toepassingen van het ruimtevaart, in de lucht, mariene,
Lengte 1M, 3M, 5M, 10m, 100m 300m
kopen Kabels van het de Vezel de Optische Flard van IP67 LC/LC-1m Volledige AXS-Huisvesting op Beide Industriële Einden online fabrikant

Kabels van het de Vezel de Optische Flard van IP67 LC/LC-1m Volledige AXS-Huisvesting op Beide Industriële Einden

Prijs: negotiation MOQ: 10sets
Kabeltype IP67LC/LC 1m met FullAXS-huisvesting bij beide Optische het Flardkabels van de eindenvezel
Verbindingslijnen Aangepaste of LC-Schakelaars
Paintcoatkleur Black
Kabeldoel de tactische en zelfs automobiel commerciële toepassingen van het ruimtevaart, in de lucht, mariene,
Lengte Per Reel.100m 1000m
kopen MM. 3,0 pvc 2M van de Kabelssc UPC van het Vezel Optisch Flard Sc UPC van DX LSXH voor Ruimte online fabrikant

MM. 3,0 pvc 2M van de Kabelssc UPC van het Vezel Optisch Flard Sc UPC van DX LSXH voor Ruimte

Prijs: negotiation MOQ: 10sets
Kabeltype MM. 3,0 pvc 2M van DX LSXH Kabels van het Vezel de Optische Flard
Verbindingslijnen De aangepaste of Schakelaars van Sc UPC
kleur Oranje
Kabeldoel de tactische en zelfs automobiel commerciële toepassingen van het ruimtevaart, in de lucht, mariene,
Lengte 1M, 3M, 5M, 10m, 100M
kopen Van het de Kabelgeval van de slangdraad van het de Vezel Optische Flard van de de Kabels Zachte Plastic Spiraalvormige Wacht de Buisdekking online fabrikant

Van het de Kabelgeval van de slangdraad van het de Vezel Optische Flard van de de Kabels Zachte Plastic Spiraalvormige Wacht de Buisdekking

Prijs: negotiation MOQ: 1set
Binnendiameter 8300mm
Verschijning vlak of rond
Materiaal PP, PE, PA
kleur Zwart Rood Geel Blauw Wit
GS-code 70199090
kopen De zwarte Paintcoat-Kabels SMA 905 Goedgekeurde Schakelaarcei 60794 van het Vezel Optische Flard online fabrikant

De zwarte Paintcoat-Kabels SMA 905 Goedgekeurde Schakelaarcei 60794 van het Vezel Optische Flard

Prijs: negotiation MOQ: 10sets
Kabeltype SMA-Kabels van het Vezel de Optische Flard
Schakelaars SMA-Schakelaars
Paintcoatkleur Zwart
Type SMA aan SMA
Toepassing Openluchtmededeling
1 2 3 4 5 Next > Last Total 15 page