products
Ik ben online Chatten Nu
Contactpersoon : Yvone Si
Telefoonnummer : 86-13480892975
WhatsApp : +85260943850or8613480892975
zoekwoorden [ sm fiber optic cable ] bij elkaar passen 256 producten.
VIDEO kopen 150m 250m 350m 500m 24 van de de Kabel Mobiele Universele Tactische Vezel van de kernsm Vezel Optische Optische het Flardkabels online fabrikant

150m 250m 350m 500m 24 van de de Kabel Mobiele Universele Tactische Vezel van de kernsm Vezel Optische Optische het Flardkabels

Prijs: negotiation MOQ: 10sets
Kabeltype: Kabels van het de Vezel Optische Flard van 4F 6F 8F de Tactische
Schakelaars: PDLC MET LC UPC
Lengte: 50M, 100M, 300M
Kabel: 4.8mm
spoel: Zonder spoel ben samen
VIDEO kopen 100M 200M 300M 500M 2C 4C SM Mobiele de Vezel Optische Universele Kabel van de Vezel Optische Kabel op Spoeltrommel online fabrikant

100M 200M 300M 500M 2C 4C SM Mobiele de Vezel Optische Universele Kabel van de Vezel Optische Kabel op Spoeltrommel

Prijs: negotiation MOQ: 10sets
Kabeltype: Waterdichte Gepantserde Flardkabels
Schakelaars: PDLC, ODVA, FULLAX
Lengte: 50/100/200/300/500M
Kabel: 4.8mm
spoel: Zonder spoel ben samen
VIDEO kopen G657A1 Frp 2 kern SM glasvezelkabel Patchsnoer 500 M tot 1000 m lengte online fabrikant

G657A1 Frp 2 kern SM glasvezelkabel Patchsnoer 500 M tot 1000 m lengte

Prijs: negotiation MOQ: 1 KM (500M+500M)
Kabeltype: G657A1 de binnenkabel van FO
Verbindingslijnen: Aangepast, LC, FC, Sc-Schakelaars
Paintcoatkleur: Zwarte of Sinaasappel of, Geel, anderen
Kabeldoel: Telecometoepassing
Lengte: 500 m aan 1000m
VIDEO kopen Vlecht van de de Vezel Optische Kabel van Sc ST SM van LC FC Multimode Duplex voor Grondvoertuig online fabrikant

Vlecht van de de Vezel Optische Kabel van Sc ST SM van LC FC Multimode Duplex voor Grondvoertuig

Prijs: negotiation MOQ: 10sets
Kabeltype: Van het de Vezel Optisch Flard van Sc SM van het de Kabelflard Koord 1m/3m/5m
Verbindingslijnen: LC de Schakelaars van Sc ST FC
Paintcoatkleur: geel
Kabeldoel: de tactische en zelfs automobiel commerciële toepassingen van het ruimtevaart, in de lucht, mariene,
Lengte: 1m, 2m, 3m, 5m.
VIDEO kopen LC/UPC OM3 het Koord van het Optische Vezelflard, de Blauwe Optische Kabel van de Grond Simplexvezel online fabrikant

LC/UPC OM3 het Koord van het Optische Vezelflard, de Blauwe Optische Kabel van de Grond Simplexvezel

Prijs: negotiation MOQ: 10sets
Kabeltype: Het koord van het optische Vezelflard, LC/UPC, OM3, Simplexvezel optische kabel
Schakelaars: De aangepaste of Schakelaars van Sc UPC
Kleur: blauw
Kabeldoel: ruimtevaart, in de lucht, marien, grond
Lengte: 1M, 3M, 5M, 10m, 100M
VIDEO kopen LC/UPC OM3 2F het Koord van het Optische Vezelflard, MM. Simplexvezel Optische Kabel online fabrikant

LC/UPC OM3 2F het Koord van het Optische Vezelflard, MM. Simplexvezel Optische Kabel

Prijs: negotiation MOQ: 10sets
Kabeltype: Het koord van het optische Vezelflard, LC/UPC, OM3, optische kabel van de MM. de Simplexvezel
Schakelaars: De aangepaste of Schakelaars van Sc UPC
Kleur: blauw
Kabeldoel: ruimtevaart, in de lucht, marien, grond
Lengte: 1M, 3M, 5M, 10m, 100M
VIDEO kopen Coning van het de Vezelflard van Water de Bestand Optitap SM Aangepaste Schakelaars Kabels online fabrikant

Coning van het de Vezelflard van Water de Bestand Optitap SM Aangepaste Schakelaars Kabels

Prijs: negotiation MOQ: 20 PC 's
Kabeltype: Het uitboren van Optitap-Aangepaste Schakelaars van het Vezel de Optische Flard Kabels
Schakelaars: Aangepaste of Sc-Schakelaars
Jasjegrootte: 7.0mm, 4.8mm, 5.0mm
Kabeldoel: de tactische en zelfs automobiel commerciële toepassingen van het ruimtevaart, in de lucht, mariene,
Lengte: 1M, 3M, 5M, 10m, 100m 300m
VIDEO kopen Van de de Vezel Optische Kabel van FTTA Stofdichte van het het Flardkoord de Schakelaaradapter van Sc Mini online fabrikant

Van de de Vezel Optische Kabel van FTTA Stofdichte van het het Flardkoord de Schakelaaradapter van Sc Mini

Prijs: negotiation MOQ: 10 sets
Type connector: Minisc-Schakelaar /Adapter IP67
Beschikbare Optie: De Schakelaars van Sc, van MPO of LC-
Paintcoatkleur: Black
Functies: waterdicht, stofdicht
Spoellengte: 100m 1000m
VIDEO kopen Openluchtcei 60794 de Optische Vezel van het Flardkoord, de Gele Kabel van het de Vezelflard van Paintcoat St Lc online fabrikant

Openluchtcei 60794 de Optische Vezel van het Flardkoord, de Gele Kabel van het de Vezelflard van Paintcoat St Lc

Prijs: negotiation MOQ: 10sets
Kabeltype: Sc-APC SM van het de Kabelflard van het Vezel Optisch Flard Koord 1m/3m/5m
Verbindingslijnen: LC de Schakelaars van Sc ST FC
Paintcoatkleur: geel
Kabeldoel: de tactische en zelfs automobiel commerciële toepassingen van het ruimtevaart, in de lucht, mariene,
Lengte: 1m, 2m, 3m, 5m.
VIDEO kopen Openlucht Ondergrondse Gepantserde Optische de Glasvezel Optische Kabel GYTA van G652D SM online fabrikant

Openlucht Ondergrondse Gepantserde Optische de Glasvezel Optische Kabel GYTA van G652D SM

Prijs: negotiation MOQ: 1km
Vormfactoren: GYTA-Glasvezel Optische Kabel
Vezeltelling: 2-288
Paintcoatkleur: Zwart
Vezelmateriaal: Gesmeerd Kiezelzuur
Lengte: Per Reel.100m 1000m
1 2 3 4 5 Next > Last Total 26 page