products
Ik ben online Chatten Nu
Contactpersoon : Yvone Si
Telefoonnummer : 86-13480892975
WhatsApp : +85260943850or8613480892975
zoekwoorden [ fiber optic hdmi cable ] bij elkaar passen 29 producten.
kopen Draadloze AOC-SDI HD van de Vezel Optische HDMI Kabel Video het Metaalhuisvesting van de Transmissiereeks online fabrikant

Draadloze AOC-SDI HD van de Vezel Optische HDMI Kabel Video het Metaalhuisvesting van de Transmissiereeks

Prijs: negotiation MOQ: 1 set
De Waaier van het leveringsvoltage: 6.5-16.8V gelijkstroom
Stroomverbruik: <6>
Transimittergrootte:: 120x 70 x 25mm, sluiten antennes uit
Ontvangersgrootte:: 160x 110 x 25mm, sluiten antennes uit
Volledige Naam: Draadloze Video de Transmissiereeks van HDMI/SDI HD
kopen De hoge Definitiemultimedia zetten Kabel van Vezel de Optische Hdmi, OD 3.0mm * om 5.0mm Lange Hdmi Kabel online fabrikant

De hoge Definitiemultimedia zetten Kabel van Vezel de Optische Hdmi, OD 3.0mm * om 5.0mm Lange Hdmi Kabel

Prijs: negotiation MOQ: 10 m
Verenigbaarheid: 4K/3D/1080P/1080i/720P
Kabel lengte: 10M/20M/30M/40M/50M/60M/70M/80/100M
Paintcoatkleur: Black
Kabeldoel: Combineer audio en video in één kabel
Volledige Naam: Hoge snelheid Minihdmi Cable/HDMI Cable A.C.
kopen de Actieve Optische 10m HDMI Kabel QSFP+ van 40G AOC aan de Doorbraakcei 60794 van 4x10G SFP+ online fabrikant

de Actieve Optische 10m HDMI Kabel QSFP+ van 40G AOC aan de Doorbraakcei 60794 van 4x10G SFP+

Prijs: negotiation MOQ: 1 EENHEID
Kabeltype: Actieve Optische Kabels
Vormfactor: QSFP+ aan SFP+
Paintcoatkleur: Zwarte of Sinaasappel of anderen
Schakelaartype: QSFP+ aan 4x SFP+
Lengte: 10m
kopen Ongelijke Afdeling van Televisiecatv Lange HDMI Kabel, de Optische Kabel van de 4 Manierrf Kraan HDMI online fabrikant

Ongelijke Afdeling van Televisiecatv Lange HDMI Kabel, de Optische Kabel van de 4 Manierrf Kraan HDMI

Prijs: negotiation MOQ: 10 m
Verenigbaarheid: de Manierrf Kraan van kabeltelevisie 4 van 5-1000MHZ CATV
Frequentiebereik: 5-1000MHz
Behuizing: Zink waterdicht gieten
Afmeting (mm): 76x47x15.5
Gewicht: 41g
VIDEO kopen De militaire Gepantserde Tactische kabel van Vezel Optische FO met Mobiele Spoel Openlucht 2 4 6 8 12 Kernen online fabrikant

De militaire Gepantserde Tactische kabel van Vezel Optische FO met Mobiele Spoel Openlucht 2 4 6 8 12 Kernen

Prijs: negotiation MOQ: 1 km
Kabeltype: 2 4 6 8 12 16 Kabel van het de Verbindingsdraadflard van de 24 Kern de Openlucht Singlemode Gepantse
Verbindingslijnen: Aangepast, LC, FC, Sc-Schakelaars
Paintcoatkleur: Zwarte of Sinaasappel of, Geel, anderen
Kabeldoel: Telecometoepassing
Lengte: 500 m aan 1000m
VIDEO kopen De draagbare van de de Kabelspoel van de Trommel Optische Vezel Windende Windende Machine Epon FTTP CATV online fabrikant

De draagbare van de de Kabelspoel van de Trommel Optische Vezel Windende Windende Machine Epon FTTP CATV

Prijs: negotiation MOQ: 1 stk
Kabeltype: De draagbare van de de Optische Vezel Windende Spoel van het Trommelgebied van de de Kabelspoel Wind
Schakelaars: Aangepast, LC, FC, Sc-Schakelaars
Paintcoatkleur: Zwarte of Sinaasappel of, Geel, anderen
Kabeldoel: Telecometoepassing
lengte: 500 m aan 1000m
kopen De zwarte van de de Kabelvezel van HDMI AOC Optische Hdmi aan Hdmi Kabel 10m 20m 50m Vergrotingssteun 4K 3D 18Gbps online fabrikant

De zwarte van de de Kabelvezel van HDMI AOC Optische Hdmi aan Hdmi Kabel 10m 20m 50m Vergrotingssteun 4K 3D 18Gbps

Prijs: negotiation MOQ: 10 m
Verenigbaarheid: 4K/3D/1080P/1080i/720P
Kabel lengte: 10M/20M/30M/40M/50M/60M/70M/80/100M
Paintcoatkleur: Black
Kabeldoel: Combineer audio en video in één kabel
Volledige Naam: De Kabel van de kabel4K@60Hz HDMI 2,0 HDMI AOC van HDMI 4K
VIDEO kopen 4k 3D Kabel 2,0 Actieve Optische Kabels Hybride 1080p/10q80i/720p van HDMI AOC online fabrikant

4k 3D Kabel 2,0 Actieve Optische Kabels Hybride 1080p/10q80i/720p van HDMI AOC

Prijs: negotiation MOQ: 10 m
Verenigbaarheid: 4K/3D/1080P/1080i/720P
Kabel lengte: 10M/20M/30M/40M/50M/60M/70M/80/100M
Paintcoatkleur: Black
Kabeldoel: Combineer audio en video in één kabel
Volledige Naam: Hoge snelheid Minihdmi Cable/HDMI Cable A.C.
VIDEO kopen De Media van HDMI/SDI Optische de Kabelspoel van de Convertorvezel met SM de HEREN LC - LC-Beschermers online fabrikant

De Media van HDMI/SDI Optische de Kabelspoel van de Convertorvezel met SM de HEREN LC - LC-Beschermers

Prijs: negotiation MOQ: 1 km
Kabeltype: De Media van HDMI/SDI Convertor met SM of de HEREN LC-LC Beschermers 300M de Spoel van de Lengtekabe
Verbindingslijnen: Aangepast, LC, FC, Sc-Schakelaars
Paintcoatkleur: Zwarte of Sinaasappel of, Geel, anderen
Kabeldoel: Telecometoepassing
Lengte: 500 m aan 1000m
VIDEO kopen De pre Geëindigde Kabel LC van FO van de Glasvezel Optische Kabel - de Lengtespoel van LC 300M online fabrikant

De pre Geëindigde Kabel LC van FO van de Glasvezel Optische Kabel - de Lengtespoel van LC 300M

Prijs: negotiation MOQ: 1 km
Kabeltype: Openlucht Vezeloptische Kabel 300M Lengtespoel
Verbindingslijnen: Aangepast, LC, FC, Sc-Schakelaars
Paintcoatkleur: Zwarte of Sinaasappel of, Geel, anderen
Kabeldoel: Telecometoepassing
Lengte: 500 m aan 1000m
1 2 3 Next > Last Total 3 page