Van de het Blindvezel van Sc UPC de Auto Optische Adapter, Blauwe Zwarte Optische Kabeladapter
200 stuks
MOQ
negotiation
Prijs
SC UPC Auto Shutter Fiber Optic Adapter , Blue Black Optical Cable Adapter
Kenmerken Galerij Productomschrijving Verzoek om een Citaat
Kenmerken
Basis informatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: HICORPWELL
Certificering: IEC 60794-2-10/11
Modelnummer: De Vezel Optische Adapter van Sc UPC met Autoblindadapter
Hoog licht:

Vezel snelle schakelaar

,

Vezel Snelle Schakelaar

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden
Verpakking Details: Pakketgrootte: 46*33*23cm Brutogewicht: 18 kg-PE zak en klein doos en karton.
Betalingscondities: Western Union, L/C, T/T
Levering vermogen: 50000pcs per week
Specificaties
naam: De Vezel Optische Adapter van Sc UPC
kleur: groen of blauw
Type vezel: Enige Multimode wijze
Het type van Beëindigengezicht: PC/UPC/APC
duurzaamheid: ≤0.2dB na 1000cycles
OEM: Ondersteuning
Aansluiting: Sc aan Sc
voordeel: Met Autoblindadapter
Productomschrijving
SC UPC glasvezeladapter met automatische sluiteradapter Blauwe zwarte glasvezelcomponenten

Een keramische huls wordt geleverd om een ​​uitlijning met hoge precisie te garanderen. De behuizing is verkrijgbaar in verschillende
kleuren met opties voor flens of flangeless body, metalen clips of ingebouwde clips.
Aan elk uiteinde van de adapter is een beschermkap aangebracht met dezelfde kleur als de adapter.

Optische adapter is ontwikkeld om twee identieke of twee verschillende (hybride) connectorpluggen te koppelen en te paren.
De behuizing van de Adapters van de laatste generatie heeft een referentiesleutel voor de juiste positie koppeling en
gespleten mouw van zirkonia of fosforbrons voor een hoge uitlijning.

we kunnen standaard typen adapters leveren, zoals FC, SC, LC, ST, MU, MTRJ, MPO / MTP etc.
Hybrid is ook beschikbaar.

Ons ontwerp van adapters, het materiaal en het productieproces verzekeren een lange levensduur en een hoge herhaalbaarheid van
optische prestaties, zelfs voor paring van verschillende merkconnectoren.

Precies extern formaat maakt het gemakkelijker te installeren, flexibel en gemakkelijk te gebruiken.

Item Invoegverlies Mechanische weerstand herhaalbaarheid Bedrijfstemperatuur
SM / PC ≤0.2dB 200-600g 0.2dB (1000 maal) -40 ° C ~ + 80 ° C
SM / APC ≤0.2dB 200-600g 0.2dB (1000 maal) -40 ° C ~ + 80 ° C
MM / PC ≤0.3dB 200-600g 0,3 dB (1000 maal) -40 ° C ~ + 80 ° C

Parameter

Eenheid SC
SM MM
PC UPC APC PC
invoegverlies dB ≤0.2 ≤0.1 ≤0.2 ≤0.2
Terugkeer verlies dB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30
uitwisselbaarheid dB ≤0.2

herhaalbaarheid

dB ≤0.2
Mechanisch uithoudingsvermogen Tijd > 1000

Bedrijfstemperatuur

° C -40 -75
Bewaar temperatuur ° C -45 ~ 85

 

Geadviseerde Producten
Neem contact op met ons
Tel. : 86-13480892975
Fax : 86-755-23036652
Resterend aantal tekens(20/3000)