Vlam - Optische Kabel van de vertragersom2 OM3-150 OM3-300 OM4 de Binnenvezel
1KM
MOQ
negotiation
Prijs
Flame Retardant  OM2 OM3-150 OM3-300 OM4 Indoor Fiber Optic Cable
Kenmerken Galerij Productomschrijving Verzoek om een Citaat
Kenmerken
Basis informatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: HICORPWELL
Certificering: IEC 60794-2-10/11
Modelnummer: OM3 150/300
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden
Verpakking Details: 2km 4km per Spoel
Betalingscondities: Western Union, L/C, T/T
Levering vermogen: 1000km per week
Specificaties
Vezeltype: De MULTIwijzevezel boort 50/125 62.5/125 uit
Qty van Kernen: 2/4/6/8/10/12/24 kern
Paintcoatkleur: Aqua
Buitendia: 6.56.8mm
Lengte: 2KM tot 4KM per Spoel.
Toepassing: Binnenmededeling
kabel: OM3-150 of OM3-300
Jasje: LSZH/PVC
Productomschrijving

Vlam - Optische Kabel van de vertragersom2 OM3-150 OM3-300 OM4 de Binnenvezel

 

Het glas is een hogere rang dan normale 50/125 kabels. U zou moeten ervoor zorgen dat u flardkabels koopt die de kern reeds van een andere vezels in uw systeem aanpassen. Het pvc-jasje van de multimode vezel van OM3 is normaal „aqua“ kleur (hoewel wij hen in andere kleuren) kunnen maken
en is 3.0mm in diameter voor ST, Sc, en FC-schakelaars, maar 2.0mm als de kabel een schakelaar van LC of MTRJ-heeft.
 
Wij kunnen deze kabels met een voltallige vergaderingsjasje of een LSZH-jasje ook maken, indien nodig.

De kabels zijn hieronder 50/125 glas en zijn geclassificeerd als OM3-vezel, welke middelen bij 850nm (golflengte van de lichtbron),
zij hebben een bandbreedte van 1500 Mhz-Km, maximumvermindering van 2.3dB/km, en een typische maximumafstand van 1km bij 100mbps
en bij 1000mbps, en 300 meters bij 10Gbps.

Bij een golflengte van 1300nm, hebben zij een bandbreedte van 500 Mhz-Km, maximum vermindering van 0.6dB/km, en typische maximum afstand van 2km (bij 100mbps),
600 meters (bij 1000mbps), en 300 meters (bij 10Gbps).

Dit zijn duplexkabels (twee vezels en twee schakelaars op elk eind).

Deze 50/125 vezelkabels worden geoptimaliseerd voor de lichtbronnen van 850nm en gigabit of tien gigabitsnelheden.

De 50/125μm OM3 multimode optische kabel van de krommings ongevoelige vezel is minder vermindering wanneer neiging of verdraaid vergelijkbaar geweest met
de traditionele optische vezelkabels en dit zullen de installatie en het onderhoud van de efficiëntere vezel optische kabels maken.
 
Het kan meer plaats voor uw hoogte ook besparen - dichtheid telegraferend in datacentra, ondernemingsnetwerken, telecommunicatieruimte, serverfarmen,
de netwerken van de wolkenopslag, en om het even welke het flardkabels van de plaatsenvezel zijn nodig.

Dit van multimode vezel optische 50/125 kabel van OM3 is ideaal voor het aansluiten van 10G-de zendontvangers enz. van SR, van 10G LRM, SFP+-.
voor 10G/40G/100G Ethernet is de verbindingen en de aangewezen vezelspecificatie voor de verbindingen van 10G Ethernet.

 

 

Eigenschappen
 
  • Kleine diameter, lichtgewicht, vlam - vertrager, uitstekende strippability

  •  

  • Low-attenuation, Hoge flexibiliteit

  •  

  • Geen behoefte aan de doos of de vlecht van de overgangsschakelaar tussen strakke buffervezel en kabel,
  •  
  • de lage kosten met installatieoorzaak aan het zijn geen behoeften om de waterdicht makende zalf schoon te maken.
  •  
  • De vezel de optische kabel aan Standaardgjfjv-kabel voldoet voldoet aan Norm

  •  

  • YD/T1258.2-2009, ICEA-596, GR.-409, IEC794

  •  

  • Opslag/Werkende Temperatuur: -20°C aan + 60°C

Normen:

 

De kabel voldoet aan Standaardyd/t 769-2003.


Opslag/Werkende Temperatuur: -40°C aan + 70°C

 

Producteneigenschappen:

 

Kleine diameter, lichtgewicht, vlam - vertrager, uitstekende strippability

 

Low-attenuation, Hoge flexibiliteit

 

Kabeldiameter:

 

  Mpc-02 Mpc-04 Mpc-06 Mpc-08 Mpc-10 Mpc-12
Kabeldiameter (mm) 4.1±0.25 4.8±0.25 5.1±0.25 6.2±0.25 6.5±0.25 6.8±0.25
Kabelgewicht (kg/km) 12 20 24 29 32 35
De strakke Diameter van de Buffervezel 900±50μm

 

 

Vlam - Optische Kabel van de vertragersom2 OM3-150 OM3-300 OM4 de Binnenvezel 0Vlam - Optische Kabel van de vertragersom2 OM3-150 OM3-300 OM4 de Binnenvezel 1Vlam - Optische Kabel van de vertragersom2 OM3-150 OM3-300 OM4 de Binnenvezel 2

Geadviseerde Producten
Neem contact op met ons
Tel. : 86-13480892975
Fax : 86-755-23036652
Resterend aantal tekens(20/3000)