De Optische Kabel12f SM G652D LSZH Zwarte van de doorbraak Strakke Buffer
100m
MOQ
negotiation
Prijs
Breakout Tight Buffer Optical Cable 12F SM G652D LSZH Black
Kenmerken Galerij Productomschrijving Verzoek om een Citaat
Kenmerken
Basis informatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: HICORPWELL
Certificering: IEC 60794-2-10/11
Modelnummer: van de de Doorbraak Strakke Buffer van 12F SM G652D LSZH de zwarte Optische Kabel
Hoog licht:

LSZH-de Kabel van de Doorbraakvezel

,

12F de Kabel van de doorbraakvezel

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden
Verpakking Details: 1000m/Reel van de de Doorbraak Strakke Buffer van 12F SM G652D LSZH de zwarte Optische Kabel
Betalingscondities: Western Union, L/C, T/T
Levering vermogen: 5000km per Week
Specificaties
Vezeltype: G652D
Paintcoatkleur: Zwart of Aangepast Jasje
Kabeldoel: Openluchtgebruik
Lengte: 300M To 2000M Per Reel.
Toepassing: Buitencommunicatie
Verrichtingstemperatuur: -40~80 (℃)
Trekweerstand (snak/plotseling): 1200/1500 (N/100mm)
Mini Bending Radius: 40 (Statische) mm
Drukweerstand (snak/plotseling): 3000/4000 (N/100mm)
Productomschrijving

 De Optische Kabel12f SM G652D LSZH zwarte van de doorbraak Strakke Buffer

 
van de de Doorbraak Strakke Buffer van 12F SM G652D LSZH de zwarte Details van de de Optische Kabelbouw
Punten Beschrijving
Aantal vezel 12F
Vezeltype G652D
Strakke Buffer materiaal Pvc
diameter 0.9±0.05mm
Centraal sterktelid materiaal FRP
Sterktelid materiaal Kevlargaren
Subeenheden materiaal LSZH
kleur Zwart
diameter 1.9±0.1mm
Buitenschede materiaal Lszh-UV
kleur Zwart
diameter 12.5±0.5mm
van de de Doorbraak Strakke Buffer van 12F SM G652D LSZH het zwarte gewicht van de de Optische Kabelkabel 150KG
De waaier van de installatietemperatuur (℃) -10+60
Verrichting en vervoertemperatuur (℃) -20+70
Min Bending Radius (mm) Op lange termijn 10D
Min Bending
Straal (mm)
Op korte termijn 20D
Toelaatbaar min
Treksterkte (N)
Op lange termijn 200
Toelaatbaar min
Treksterkte (N)
Op korte termijn 500
Verbrijzelingslading (N/100mm) Op lange termijn 500
Verbrijzelingslading (N/100mm) op korte termijn 1000
Vezelkenmerk  
Kenmerken Voorwaarden Gespecificeerde Waarden Eenheid
vermindering 1310nm ≤0.4 dB/KM
1550nm ≤0.3 dB/KM
vermindering versus. Golflengte
Max. αdifference
1285-1330nm ≤0.03 dB/KM
1525-1575nm ≤0.02 dB/KM
Nul verspreidingsgolflengte 1312±10 NM
Nul verspreidingshelling ≤0.090 ps/nm ² .km
PMD -
Maximum Individuele Vezel ≤0.2  
De Waarde van het verbindingsontwerp (M=20, Q=0.01%) ≤0.1  
Typische waarde 0,04  
De golflengte λ∝ van de kabelscheiding ≤1260 NM
De diameter van het wijzegebied (MFD) 1310nm 9.2±0.4 um
1550nm 10.4±0.5 um
Efficiënte groepsindex van breking 1310nm 1,466 -
1550nm 1,467 -
Puntdiscontinuïteit 1310nm ≤0.05 dB
1550nm ≤0.05 dB
van de de Doorbraak Strakke Buffer van 12F SM G652D LSZH zwarte de Optische Kabel Geometrische Kenmerken
Bekledingsdiameter 124.8±0.7 um
Bekledings niet-cirkelvormigheid ≤0.7 %
Deklaagdiameter 254±5 um
Deklaag-bekleding concentriciteitsfout ≤12.0 um
Deklaag niet-cirkelvormigheid ≤6.0 %
Kern-bekleding concentriciteitsfout ≤0.5 um
Krul (straal) ≥4 m

De Optische Kabel12f SM G652D LSZH Zwarte van de doorbraak Strakke Buffer 0De Optische Kabel12f SM G652D LSZH Zwarte van de doorbraak Strakke Buffer 1De Optische Kabel12f SM G652D LSZH Zwarte van de doorbraak Strakke Buffer 2De Optische Kabel12f SM G652D LSZH Zwarte van de doorbraak Strakke Buffer 3

Geadviseerde Producten
Neem contact op met ons
Tel. : 86-13480892975
Fax : 86-755-23036652
Resterend aantal tekens(20/3000)