products
Ik ben online Chatten Nu
Contactpersoon : Yvone Si
Telefoonnummer : 86-13480892975
WhatsApp : +85260943850or8613480892975
zoekwoorden [ lc fiber optic patch cord ] bij elkaar passen 120 producten.
VIDEO kopen Zwarte de Vezel Optische Vlecht van Paintcoat FC, van de de Vezeloptica van CEI 60794 het Flardkoorden online fabrikant

Zwarte de Vezel Optische Vlecht van Paintcoat FC, van de de Vezeloptica van CEI 60794 het Flardkoorden

Prijs: negotiation MOQ: 10sets
Vormfactoren: Duplexsimplex
Verbindingslijnen: FCConnectors
Paintcoatkleur: Black
Kabeldiameters: 0.9mm/2.0mm/3.0mm
Toepassing: Openluchtmededeling
kopen Fanout van het het Flardkoord van de Sm Duplex Simplexvezel Optische, Sc ST LC FC 4 de Optische Kabel van de Kernvezel online fabrikant

Fanout van het het Flardkoord van de Sm Duplex Simplexvezel Optische, Sc ST LC FC 4 de Optische Kabel van de Kernvezel

Prijs: negotiation MOQ: 20 PC 's
Kabeltype: 4 de Optische Vlecht van de kernenlc UPC Vezel
Verbindingslijnen: Aangepast, LC, FC, Sc-Schakelaars
Vlechtkleur: 12 kleuren
Kabeldoel: Telecometoepassing
Lengte: 1m/1.5m/3m/5m
VIDEO kopen 2.0 3,0 Ftth SX DX Sc LC FC ST 7.0mm Koord van het Vezel het Optische Flard online fabrikant

2.0 3,0 Ftth SX DX Sc LC FC ST 7.0mm Koord van het Vezel het Optische Flard

Prijs: negotiation MOQ: 10sets
Kabeltype: SX SM 2,0 3.0mm APC UPC Kabel van het Vezel de Optische Flard
Schakelaars: Aangepaste of FC-APC UPC Schakelaars
Paintcoatkleur: Blauwe zwarte,
Kabeldoel: ruimtevaart, in de lucht, marien, grond voertuig, tactische en zelfs automobiel commerciële toepas
Lengte: 5M, 10m, 30M, 50M, 100M, 500M
VIDEO kopen Koord 2 van het vezel Optisch Flard de Schakelaar van C LC FTTA ODC voor het Basisstation van BBU RRU online fabrikant

Koord 2 van het vezel Optisch Flard de Schakelaar van C LC FTTA ODC voor het Basisstation van BBU RRU

Prijs: negotiation MOQ: 10SETS
Kabeltype: De Contactdoosstop van ODC 2Cores aan LC TPU
Schakelaars: Aangepaste of LC-Schakelaars
Paintcoatkleur: zwart
Kabeldoel: ruimtevaart, in de lucht, marien, grond voertuig, tactische en zelfs automobiel commerciële toepas
Lengte: Per Reel.100m 1000m
kopen Oppoetsende Malende Machine van de vezel de Optische Centrale Druk voor Productielijn van de het Koordvlecht van het Vezel de Optische Flard online fabrikant

Oppoetsende Malende Machine van de vezel de Optische Centrale Druk voor Productielijn van de het Koordvlecht van het Vezel de Optische Flard

Prijs: negotiation MOQ: 1PCS
Naam: Centraal Druk Oppoetsend Materiaal
Schakelaars: SC FC ST LC MPO MTP MTRJ
Type: Vierkante Druk Oppoetsende Machine
Gebruik: Vezel optische Oppoetsende & Malende Machine
Voeding: 220V (AC), 50Hz
VIDEO kopen Maak de Vezel Optische Kabel van de 4 Kern Enige Wijze, het Openlucht 3m Duplexkoord van het Vezelflard waterdicht online fabrikant

Maak de Vezel Optische Kabel van de 4 Kern Enige Wijze, het Openlucht 3m Duplexkoord van het Vezelflard waterdicht

Prijs: negotiation MOQ: 10sets
Vormfactoren: Duplexsimplex
Schakelaars: De Schakelaars van Sc UPC
Paintcoatkleur: Blauw
Kabeldiameters: 0.9mm/2.0mm/3.0mm
Lengte: Per Reel.100m 1000m
VIDEO kopen De gepantserde Vezel Optische Vlecht Openlucht maakt 2 Kern 6 PC Zwarte Paintcoat van Kernsc waterdicht online fabrikant

De gepantserde Vezel Optische Vlecht Openlucht maakt 2 Kern 6 PC Zwarte Paintcoat van Kernsc waterdicht

Prijs: negotiation MOQ: 10sets
Vormfactoren: Duplexsimplex
Verbindingslijnen: Sc-de Schakelaars van PC
Paintcoatkleur: Black
Kabeldiameters: 0.9mm/2.0mm/3.0mm
Toepassing: Openluchtmededeling
VIDEO kopen PE Bekleed OEM Laag de Toevoegingsverlies van de Vezel Optisch Vlecht met de Schakelaar van MTRJ/E2000- online fabrikant

PE Bekleed OEM Laag de Toevoegingsverlies van de Vezel Optisch Vlecht met de Schakelaar van MTRJ/E2000-

Prijs: negotiation MOQ: 10sets
Vormfactoren: Duplex/Simplex
Verbindingslijnen: FC APC Schakelaars
Paintcoatkleur: Black
Kabeldiameters: 0.9mm/2.0mm/3.0mm
Toepassing: Openluchtmededeling
VIDEO kopen LC UPC G652 G657 Vezel Optische Vlecht, Koord van het de Vezel het Optische Flard van Sc van OM1 OM2 OM3 online fabrikant

LC UPC G652 G657 Vezel Optische Vlecht, Koord van het de Vezel het Optische Flard van Sc van OM1 OM2 OM3

Prijs: negotiation MOQ: 10sets
Vormfactoren: Duplexsimplex
Schakelaars: Aangepaste of LC-Schakelaars
Paintcoatkleur: Sinaasappel
Kabeldiameters: 0.9mm/2.0mm/3.0mm
Lengte: Per Reel.100m 1000m
kopen Industriële Vlecht voor Enige Wijze Oranje Paintcoat van de Vezel de Optische Kabel FTTH SCFC LC ST online fabrikant

Industriële Vlecht voor Enige Wijze Oranje Paintcoat van de Vezel de Optische Kabel FTTH SCFC LC ST

Prijs: negotiation MOQ: 10sets
Vormfactoren: Duplexsimplex
Verbindingslijnen: FTTH SCFC LC ST
Paintcoatkleur: Oranje
Kabeldiameters: 0.9mm/2.0mm/3.0mm
Lengte: Per Reel.100m 1000m
1 2 3 4 5 Next > Last Total 12 page