G657A1 MM. 50/125 Vezel Kabelspoel, 62,5/125 Kabels van FO van de Vezel Optische Stof
25.2KM per km
MOQ
negotiation
Prijs
G657A1 MM 50 / 125 Fiber Cable Spool , 62.5 / 125 Fiber Optic Fabric FO Cables
Kenmerken Galerij Productomschrijving Verzoek om een Citaat
Kenmerken
Basis informatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: HICORPWELL
Certificering: IEC 60794-2-10/11
Modelnummer: G652D
Hoog licht:

spoel van de vezel de optische kabel

,

naakte vezel optische kabel

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden
Verpakking Details: 25km/Reel of 54.4KM per spoel, pakken dan in een kartondoos in voor 6 spoelenvezels
Betalingscondities: Western Union, L/C, T/T
Levering vermogen: 1000KM PER MAAND
Specificaties
Vezeltype: G652D
Paintcoatkleur: Geel, blauwe Aqua, of anderen
Kabeldoel: De Kabel van ODTR of van FO
1310nm: 0.36-0.22 DB/Km
1550nm: 0.5-0.4 DB/Km
Vezel: G652D, G657A
Certificaat: CEI 60794-2-10/11
Productomschrijving

MM. 50/125 van SM G652D G657A1 Naakte Optische die Vezel 62.5/125 voor de Kabels van FO wordt gebruikt

 

Een naakte vezel, een kern met zijn die bekleding door a wordt omringd deklaag-is nog zeer gevoelig voor het ongunstige milieu ongeacht

 

hoe perfect de deklaag is. Aldus, in de praktijk, zult u een vezel slechts in één of andere beschermende bijlage, die vezeloptische kabel wordt genoemd vinden,

 

Aangezien de optische vezel het belangrijkste transmissiemiddel in moderne telecommunicaties is.

 

De naakte glasvezels zijn gebaseerd op kiezelzuur of andere glasmaterialen. De glasoppervlakte is vatbaar voor schuring en mechanische gebreken. Om de kabel tegen het milieu te beschermen, passen de bufferdeklaag of het jasje over de kern en de bekleding.

 

De diameter strekt zich van 250μm tot 900μm, gewoonlijk 250um voor enige wijze uit en multimode vezels, maar 400um is ook zeer gemeenschappelijk in polarisatie die vezels handhaven. Het biedt mechanische bescherming terwijl het toestaan voor flexibiliteit in de vezel.

 

 Het biedt mechanische bescherming terwijl het toestaan voor flexibiliteit in de vezel.

De bufferdeklaag wordt gewoonlijk gemaakt van een zacht of hard plastiek zoals acryl of nylon. Kevlar is een populaire keus voor het jasjemateriaal.

Het is sterk en gebruikt om de losse buizen of de vezels in de kabel te bundelen en te beschermen.

Kevlar beschermt de vezels wanneer de spanning op de kabel wordt geplaatst.

De kleur van dit jasje hangt typisch van het type van vezel af, dragen de enige wijzevezels typisch een geel

het jasje en multi-mode vezels dragen een oranje jasje.

 

Type

Norm, Meester

 

Stijl

LC, SC, ST, FC.MU, DIN, D4, MPO, SC/APC, FC/APC, LC/APC.MU/APC
Duplexmtrj/female, MTRJ/Male

 

Vezeltype


9/125 smf-28 of gelijkwaardige OS1 (van Singlemade)
50/125, 62.5/125 (Multimode) OM2&OM1
50/125, 10G (Multimode) OM3

 

Kabeltype

Simplex, Duplex (Zipcord)
Φ3.0mm, Φ2.0mm, Φ1.8mm
Φ1.6mm pvc of LSZH
Φ0.9mm, Φ0.6mm voor als buffer opgetreden vezelpvc of LSZH

 

Het oppoetsen Manier

 

UPC, SPC, APC (8°& 6°)

 

Toevoegingsverlies

≤ 0.1dB (voor Singlemode Meester)
≤ 0.25dB (voor Singlemode Norm)
≤ 0.25dB (voor Multimode)
Getest door JDS RM 3750

 

Terugkeerverlies
(Voor Singlemode)

UPC ≥ 50dB
SPC ≥ 55dB
APC ≥ 60dB (typ.65dB)
Getest door JDS RM3750

 

Herhaalbaarheid


±0.1dB

 

Werkende temperatuur

-400C aan 850C

Meetkundevereiste
(Voor Singlemode)

De Straal van metalen kapendface
7mm ≤ R ≤ 12mm (voor APC)
10mm ≤ R ≤ 25mm (voor Norm)
Topcompensatie ≤ 30 μm (voor Meester)
Topcompensatie ≤ 50 μm (voor Norm)
Kapsnede-50nm ≤ U ≤ 50nm

Getest door DORC ZX-1

 

 

 

Het opdracht geven van tot opties:

 

 

*Patch koord of vlecht

 

*Fiber type: 9/125um (SM), 50/125um (MM.), 62.5/125um (MM.)

 

*Endface type: PC, APC, UPC

 

*Cable aantal: duplex, simplex

 

*Cable diameter: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm ......

 

*Cable lengte: aangepast

 

*Cable materiaal: PVC, LSZH, OFNR, OFNP

 

Informatie van de glas de Naakte Vezel van Hicorpwell.pdf

 

G657A1 MM. 50/125 Vezel Kabelspoel, 62,5/125 Kabels van FO van de Vezel Optische Stof 0

 

 

Geadviseerde Producten
Neem contact op met ons
Tel. : 86-13480892975
Fax : 86-755-23036652
Resterend aantal tekens(20/3000)