IP67 waterdichte Distributiedoos 6 8 12 Adapters Volgzame Stop van Havenodva LC Sc 4.8mm tot 7.0mm OD
10Sets
MOQ
negotiation
Prijs
IP67 Waterproof Distribution Box 6 8 12 Port ODVA LC SC Adapters Compliant Plug 4.8mm To 7.0mm OD
Kenmerken Galerij Productomschrijving Verzoek om een Citaat
Kenmerken
Basis informatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: HICORPWELL
Certificering: IEC 60794-2-10/11
Modelnummer: De Stop van ODVA LC
Hoog licht:

Waterdichte de Vezelschakelaar van FTTA IP67

,

LC Waterdichte de Vezelschakelaar van Sc

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden
Verpakking Details: Maximum 100m/per spoel voor de kabel van 5,0 mm OD
Betalingscondities: Western Union, L/C, T/T
Levering vermogen: 5000pcs per Week
Specificaties
Kabeltype: 2/4/8/12 Kernen odva-LC UPC Stoppen
Schakelaars: SC LC OF MPO
Paintcoatkleur: Geeloranje Aqua Pink Blue
Jasje OD: 0.9MM 2MM 3MM
Lengte: Per Reel.100m 1000m
Pakket: Plastic zakken met testrapport
Voeg informatie toe: Multimode Simplex Optisch het Flardkoord van de Staal Gepantserd Vezel
Vezeltelling: Simplexduplex
Productomschrijving

IP67 waterdichte Distributiedoos 6 8 12 Adapters Volgzame Stop van Havenodva LC Sc 4.8mm tot 7.0mm OD

 

Van de de Vezelschakelaar odva-LC van FTTA IP67 maakt de Openlucht Waterdichte het Flardkabels aan adapter op paneel van RRH vast.

 

De gemeenschappelijke LC-binnenkant van het schakelaarpaar staat het gemakkelijkere testen en het schoonmaken toe.

 

Er zijn twee types van beschikbare schakelaarstoppen: ingepast en gemakkelijk-verbind bajonet.

 

Zeer belangrijke Eigenschappen


1• Robuuste vezeloptische schakelaar voor 12 kanalen met geschroeft het koppelen mechanisme

2• IP67 bescherming, zout-mistbewijs, en EMI bescherming

3• Hoge schok, trilling, en mechanische weerstand

4• Brede temperatuurwaaier en brede waaier van binnen en openluchtkabels

5• Gemakkelijke, betrouwbare en rendabele installatie
 

Optische prestaties

1. Toevoegingsverlies/CEI 61300-3-34
 
. singlemode type 2. ≤ 0,2 dB 97% ≤ 0,45 dB

3. multimode type. ≤ 0,2 dB 97% ≤ 0,50 D

Terugkeerverlies/CEI 61300-3-6 singlemode ≥ 50 dB

 

Toepassing:


Vezel-aan-de-antenne (FTTA)


Laatst en stellen de volgende-generatie mobiele communicatiesystemen (GSM, UMTS, CMDA2000, td-SCDMA, WiMax, LTE, enz.) vezeloptische voeders op om het basisstation met de verre eenheid bij de antennemast te verbinden.

Automatisering en industriële aanleg van kabelnetten

ODVA verstrekt hoogste betrouwbaarheid en werkende veiligheid. Het ruw gemaakte ontwerp verstrekt hoogste mechanische en thermische robuustheid die de gegevenslijnen zelfs in het geval van levend houdt
schok, sterkste trilling, of toevallig misbruik.

Toezichtsystemen

De fabrikanten chooseODVA schakelaars van de veiligheidscamera voor zijn compacte grootte en robuust ontwerp. ODVA-de assemblage is gemakkelijk om zelfs in gebieden te installeren moeilijk om tot hoogste installatieveiligheid toegang te hebben en te verstrekken.

De zee en schipbouw

De hoge corrosieweerstand overtuigde zowel zee als burgerlijke schipbouwers om ODVA-assemblage voor communicatiesystemen aan boord te gebruiken. De vernikkelde schakelaars weerstaan vochtige en zoute milieu's en waarborgen het levenstijden van 20 jaar en verder.

Uitzending

biedt een waaier van mobiele aanleg van kabelnettensystemen en ODVA-assemblage voor tijdelijke kabelinstallaties aan
vereist voor het uitzenden van sportevenementen, autorennen, etc.and voor tijdelijke verbindingen in het geval van natuurlijke gevaren.

 

                               IP67 waterdichte Distributiedoos 6 8 12 Adapters Volgzame Stop van Havenodva LC Sc 4.8mm tot 7.0mm OD 0

IP67 waterdichte Distributiedoos 6 8 12 Adapters Volgzame Stop van Havenodva LC Sc 4.8mm tot 7.0mm OD 1IP67 waterdichte Distributiedoos 6 8 12 Adapters Volgzame Stop van Havenodva LC Sc 4.8mm tot 7.0mm OD 2

 

 

 

 

 

IP67 waterdichte Distributiedoos 6 8 12 Adapters Volgzame Stop van Havenodva LC Sc 4.8mm tot 7.0mm OD 3

 


 

 
 
 

 

Geadviseerde Producten
Neem contact op met ons
Tel. : 86-13480892975
Fax : 86-755-23036652
Resterend aantal tekens(20/3000)