250um aan Singlemode van de de Optische Vezelg652d Enige Wijze van Multimode vezelsglas van 900um van de de Naakte Vezel Optische Kabel Grondstoffen
25.2KM per km
MOQ
negotiation
Prijs
250um to 900um Singlemode Multimode fibers Glass Optical Fiber G652D Single Mode Nude Fiber Optic Cable Raw Materials
Kenmerken Galerij Productomschrijving Verzoek om een Citaat
Kenmerken
Basis informatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: HICORPWELL
Certificering: IEC 60794-2-10/11
Modelnummer: G652D
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden
Verpakking Details: 25km/Reel of 54.4KM per spoel, pakken dan in een kartondoos in voor 6 spoelenvezels
Betalingscondities: Western Union, L/C, T/T
Levering vermogen: 1000KM per Maand
Specificaties
Vezeltype: G652D
Paintcoatkleur: Geel, blauwe Aqua, of anderen
Kabeldoel: De Kabel van ODTR of van FO
1310nm: 0.36-0.22 DB/Km
1550nm: 0.5-0.4 DB/Km
Vezel: G652D
Certificaat: CEI 60794-2-10/11
Productomschrijving

250um aan Singlemode van de de Optische Vezelg652d Enige Wijze van Multimode vezelsglas van 900um van de de Naakte Vezel Optische Kabel Grondstoffen

 

Een naakte vezel, een kern met zijn die bekleding door a wordt omringd deklaag-is nog zeer gevoelig voor het ongunstige milieu ongeacht

 

hoe perfect de deklaag is. Aldus, in de praktijk, zult u een vezel slechts in één of andere beschermende bijlage, die vezeloptische kabel wordt genoemd vinden,

 

Aangezien de optische vezel het belangrijkste transmissiemiddel in moderne telecommunicaties is.

 

De naakte Optische Vezels (Naakte glasvezels) zijn gebaseerd op kiezelzuur of andere glasmaterialen. De glasoppervlakte is vatbaar voor schuring en mechanische gebreken. Om de kabel tegen het milieu te beschermen, passen de bufferdeklaag of het jasje over de kern en de bekleding.

 

De diameter strekt zich van 250μm tot 900μm, gewoonlijk 250um voor enige wijze uit en multimode vezels,

maar 400um is ook zeer gemeenschappelijk in polarisatie die vezels handhaven.

Het biedt mechanische bescherming terwijl het toestaan voor flexibiliteit in de vezel.

 

Het biedt mechanische bescherming terwijl het toestaan voor flexibiliteit in de vezel.

De bufferdeklaag wordt gewoonlijk gemaakt van een zacht of hard plastiek zoals acryl of nylon.

Kevlar is een populaire keus voor het jasjemateriaal.

Het is sterk en gebruikt om de losse buizen of de vezels in de kabel te bundelen en te beschermen.

Kevlar beschermt de vezels wanneer de spanning op de kabel wordt geplaatst.

De kleur van dit jasje hangt typisch van het type van vezel af, dragen de enige wijzevezels typisch een geel

het jasje en multi-mode vezels dragen een oranje jasje.

G.652D enige Wijze Optische Vezel (B1.3)
Punt
Norm
Eenheid
 
 
Vermindering
1310nm
≤0.35
dB/km
1383nm
≤0.33
dB/km
1550nm
≤0.21
dB/km
1625nm
≤0.24
dB/km
 
Verspreiding
1288nm~1339nm
|D|≤3.4
ps/(NM·km)
1271nm~1360nm
|D|≤5.3
ps/(NM·km)
1550nm
≤17.8
ps/(NM·km)
Nul-verspreiding golflengte
1300~1322
(NM)
Nul-verspreiding helling
≤0.091
ps/(nm2•km)
 
PMD
PMD enige vezel
≤0.15
ps/√km
PMDQ verbindingen
≤0.08
ps/√km
MDF
1310nm
9.2±0.4
um
Bekledingsdiameter
125±1.0
μm
Bekledings niet-cirkelvormigheid
≤0.8
%
Kern-bekleding concentriciteitsfout
≤0.6
μm
Deklaagdiameter
245±10
μm
Bekleding/deklaagconcentriciteitsfout
≤10.0
μm
Snijd golflengte af
1.18~1.33
μm
 
Macrobendvermindering
(ф 50mm, 100 cycli)
1550nm
≤0.05
dB
1625nm
≤0.05
dB
Buigende straal
≥5
m
Dynamische moeheidsparameters
≥20
Nd
 
 
 
Extra Vermindering
@1310nm &
@1550nm
Temperatuur het cirkelen test:
(- 60℃~85℃, 3 cycli)
≤0.03
dB/km
Het water doorweekt test:
(23℃ 30 dagen)
≤0.03
dB/km
Vochtige hittetest:
(85℃, 85%RH 30 dagen)
≤0.03
dB/km
Thermische het verouderen test
(85℃ 30 dagen)
≤0.03
dB/km
Het warme water doorweekt test: (60℃ 15 dagen)
≤0.03
dB/km
Optocalkenmerken
Punt
Norm
Eenheid
 
 
Vermindering
1310nm
≤0.35
dB/km
1383nm
≤0.33
dB/km
1550nm
≤0.21
dB/km
1625nm
≤0.24
dB/km
Het kenmerk van de verminderingsgolflengte
1285nm~1330nm VERSUS 1310nm
1360nm~1410nm VERSUS 1383nm
1525nm~1575nm VERSUS 1550nm

≤0.03
≤0.05
≤0.02
 
dB/km
 
 
 
Verspreiding
1288nm~1339nm
|D|≤3.4
ps/(NM·km)
1271nm~1360nm
|D|≤6.3
ps/(NM·km)
1550nm
≤17.5
ps/(NM·km)
Nul-verspreiding golflengte
1300~1324
(NM)
Nul-verspreiding helling
≤0.092
ps/(nm2•km)
 
PMD
PMDsinglevezel
≤0.15
ps/√km
PMDQ-verbindingen
≤0.08
ps/√km
bekledingsdiameter
125±1.0
μm
Bekledings niet-cirkelvormigheid
≤0.8
%
Kern-bekleding concentriciteitsfout
≤0.6
μm
Deklaagdiameter
242±7
μm
bekleding/deklaagconcentriciteitsfout
≤10.0
μm
snijd golflengte af
1.18~1.33
μm
Macrobendvermindering
(ф 50mm, 100 cycli)
1550nm (dB)
≤0.05
dB
1625nm (dB)
≤0.05
dB
buigende straal
≥5
m
treksterkte
Het niveau van de Wilburwaarschijnlijkheid
≥3.14 (15%)
Gpa
≥3.80 (50%)
Dynamische moeheidsparameters
≥20
Nd
Bewijs-geteste vezel
1.3≤Fmin-maximum ≤8.9
N
1.0≤Favorite.≤5.0
N
Temperatuur het cirkelen test:
(- 60℃~85℃, 3 cycli)
 
 
 
 
Vermindering @1310nm & @1550nm
≤0.05
dB/km
Watersoaktest: (23℃ 30 dagen)
≤0.05
dB/km
Vochtige hittetest: (85℃, 85 30 dagen)
≤0.05
dB/km
thermische het verouderen test
(85℃ 30 dagen)
≤0.05
dB/km
Warme watertest
(60℃ 15 dagen)
≤0.05
dB/km

 

Het opdracht geven van tot opties:

 

 

*Patch koord of vlecht

 

*Fiber type: 9/125um (SM), 50/125um (MM.), 62.5/125um (MM.)

 

*Endface type: PC, APC, UPC

 

*Cable aantal: duplex, simplex

 

*Cable diameter: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm ......

 

*Cable lengte: aangepast

 

*Cable materiaal: PVC, LSZH, OFNR, OFNP

 

Informatie van de glas de Naakte Vezel van Hicorpwell.pdf

 

 

250um aan Singlemode van de de Optische Vezelg652d Enige Wijze van Multimode vezelsglas van 900um van de de Naakte Vezel Optische Kabel Grondstoffen 0

250um aan Singlemode van de de Optische Vezelg652d Enige Wijze van Multimode vezelsglas van 900um van de de Naakte Vezel Optische Kabel Grondstoffen 1

 

 

 

Geadviseerde Producten
Neem contact op met ons
Tel. : 86-13480892975
Fax : 86-755-23036652
Resterend aantal tekens(20/3000)